Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Ożyw swój basen!

2004-05-18

WAVE BALL – to nowa na naszym rynku atrakcja basenowa przeznaczone do wytwarzania sztucznej fali. Podstawowym atutem Wave Balla w porównaniu z dotychczas stosowanymi urządzeniami są bardzo niskie koszty eksploatacji (przykładowo - maksymalny pobór energii przy zastosowaniu największego modelu wynosi 4 kW).

 

Inne zalety:

- Łatwy w obsłudze

- Możliwość dostosowania do każdego basenu (istniejącego lub budowanego)

- Wytwarza różne typy fal

- Pozwala na w pełni bezpieczne pływanie i zabawę

- Jako wyjątkowa atrakcja basenowa zwiększy ilość odwiedzających basen

 

Wave Ball, wykonany z włókna szklanego i materiałów kompozytowych, jest obiektem w kształcie kuli zanurzonym w basenie. Umieszczony wewnątrz silnik elektryczny wykorzystuje niskie napięcie i porusza przesuwającą się w górę i w dół przeciwwagę.

 

W wyniku reakcji WAVE BALL uderza w powierzchnię wody, wytwarzając fale. Zaawansowana technologia zastosowana w sprzęcie elektrycznym pozwala na kontrolę prędkości silnika, tak aby zwiększać fale zgodnie z zasadami rezonansu. Urządzenie to stanowi doskonałe połączenie zaawansowanych technologii materiałów kompozytowych, mechaniki, elektroniki, inżynierii oprogramowania, przetwarzania danych.

 

Za pomocą prostego przyciśnięcia guzika obsługa basenu decyduje, czy jest on spokojny, łagodnie falujący czy mocno wzburzony (aż do wysokości 1 m). Możliwe jest także zaprogramowanie funkcji „rodeo” i zabawa polegająca na jak najdłuższym utrzymywaniu się na podskakującej kuli.

 

WOW Company – producent urządzenia - i Firma MAZUR – dystrybutor na terenie Polski - proponują gotowe rozwiązania dla każdego basenu:

 

  • fale w już istniejących basenach

     

  • wydzielony obszar fal w większym basenie

     

  • nowe koncepcje i realizacje

     

 

 

 

mazurp@mazur.net.pl

marketing@mazur.net.pl

www.mazur.net.pl

 

 

- Firma „Mazur” Piotr Mazur

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: