Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Garmin Edge Touring i Edge Touring Plus — nawigacje rowerowe na drogi i bezdroża

25-09-2013

Garmin International Inc., światowy lider w dziedzinie rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje Edge Touring i Edge Touring Plus - nawigacje GPS zaprojektowane z myślą o turystach rowerowych, rowerzystach górskich, korzystających z roweru jako środka transportu, oraz tych wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnej nawigacji rowerowej.
więcej

Garmin Vector™ - tam gdzie liczy się dokładność

29-08-2013

Garmin przedstawił najnowsze rozwiązanie do pomiaru mocy dla rowerzystów – Vector™. System został zaprojektowany przy udziale profesjonalnych kolarzy, wyróżnia się lekką i kompaktową konstrukcją.
więcej

Biegaj świadomie, poznaj swoje możliwości, monitoruj postępy!

06-06-2013

Wywodzący się z elitarnej marki Ironman zegarek Timex Run Trainer 2.0. to odpowiedź firmy na potrzebę społeczności biegaczy, w zakresie dostępności produktu, który byłby jednocześnie zaawansowany technologicznie, prosty w obsłudze i funkcjonalny.
więcej

Dziecięca radość zabawy? Tylko na trampolinie!

05-06-2013

Trampolina coraz częściej gości w naszych ogrodach i miejscach publicznych. Niewątpliwie daje ona mnóstwo radości i każdemu pozwala na świetną zabawę. Eksperci z Trampoliny.pl prezentują, co oferuje nam skakanie na trampolinie.
więcej

Zegarek treningowy Timex Ironman Run Trainer 2.0. GPS na Targach Kielce Sport Zima 2013

18-02-2013

Timex, producent zegarków sportowych i outdoorowych, zaprasza na swoje stoisko, na którym zaprezentuje najnowszy zegarek treningowy Timex Ironman Run Trainer 2.0. GPS.
więcej

Zegarek od Timexa z GPS

12-12-2012

Co jest ważniejsze niż zdrowie? Nic. Z takiego założenia wychodzi Timex i na świąteczny prezent proponuje zegarek do treningu z ultra precyzyjnym pomiarem treningu w technologii GPS.
więcej

Limitowana seria zegarków z logo Red Bull Racing

10-12-2012

Najnowszy zegarek CASIO Edifice należy do limitowanej serii sygnowanej logotypem zespołu Red Bull Racing Formuły 1. Model EQS-A500RB-1AVER ma specjalne oznaczenia, a każdy egzemplarz posiada indywidualny numer seryjny.
więcej

Fitness Music – Power Music

Power Music to największy producent płyt do fitness w Stanach Zjednoczonych. Obsługuje dziś 60% rynku USA w zakresie dostarczania muzyki do klubów fitness, ośrodków sportowych, SPA, basenów itp. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma FITNESS MUSIC POLSKA.
więcej

Przyłóż ucho do muzyki z za oceanu

Fitness Music Polska  wprowadziła na rynek polski  muzykę Power Music która, pozwoli  instruktorom poszerzyć horyzonty muzyczne w lekcji fitness.
więcej

Już w Polsce - licencja Power Music na publiczne odtwarzanie muzyki

Od 1 stycznia 2012 r. dzięki podpisaniu stosownych umów dostępne są w Polsce licencje POWER MUSIC  na publiczne odtwarzanie muzyki dla branży fitness i Welles.
więcej
Liczba pozycji: 320
« Poprzednia 
1 2 [3] 4 5 6 ...
  Stron: 32