Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

17-09-2012

Prostota, wygoda i niezawodność – najnowszy zegarek dla biegaczy z odbiornikiem GPS.
Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje nowy sportowy zegarek Forerunner 10 – doskonałe rozwiązanie dla biegaczy niezależnie od ich poziomu zaawansowania, dostępne w wyjątkowo przystępnej cenie. Forerunner 10 dostarcza najważniejsze dane treningowe, monitorując na bieżąco wyniki i informując o pobitych rekordach.
więcej

Pulsomania w Pulsoramie

01-03-2012

O tym, że sport to zdrowie słyszał chyba każdy. Czy rzeczywiście tak jest? Czy każda aktywność fizyczna sprzyja poprawieniu naszego stanu zdrowia i sprawia, że czujemy się lepiej? Niejeden z nas ćwicząc na siłowni, biegając czy jeżdżąc na rowerze zastanawiał się czy czasem nie robi sobie krzywdy. Płytki oddech, serce uderzające w szaleńczym tempie i myśl, że „już więcej nie dam rady”.I tu z pomocą przychodzi pulsometr, a dokładnie zegarek pulsometryczny.
więcej

Wesołych Świąt z nową butelką SIGG projektu James'a Rizzi

25-11-2011

James Rizzi artysta pop-artu łączy zabawę ze sztuką. Jego kolorowe i radosne prace pełne są szczegółów wartych odkrycia. I nawet jeśli jego barwne kompozycje zawierają w sobie elementy widziane z perspektywy dziecięcej niewinności nigdy nie wydają się naiwne. Niewątpliwie oryginalny styl Rizziego inspiruje ludzi w każdym wieku, a teraz stał się dostępny dla kolekcjonerów na butelkach SIGG.
więcej

Chronograf SEIKO Sportura FC Barcelona

04-10-2011

Firma SEIKO rozpoczęła trzyletnią współpracę z klubem FC Barcelona. Biorąc pod uwagę posiadane przez FCB tytuły mistrza Ligi Hiszpańskiej i zwycięscy Ligi Mistrzów UEFA nie można było wymarzyć sobie lepszego partnera. Współpraca zaowocowała nową kolekcją chronografów z herbem i barwami klubu.
więcej

Grid: Rewolucyjny Piankowy Roller

01-09-2011

Grid jest najbardziej wszechstronną i kompleksową rolką piankową  i narzędziem do treningu, dostępnym na rynku. Jest idealnym narzędziem do masażu poszczególnych części ciała - małych czy dużych grup mięśniowych.
więcej

TRX Rip Trainer od Escape Fitness

01-09-2011

TRX Rip Trainer umożliwia wykonywanie dynamicznych oraz bardzo energicznych ruchów obrotowych, które tworzą duże zapotrzebowanie metaboliczne.
więcej

Limitowany zegarek Lorus dla fanów lotnictwa i grupy The Blades

14-07-2011


W drugiej połowie lipca pojawi się limitowany model zegarka Lorus, związany z lotniczą grupą akrobatyczną The Blades. W Polsce dostępnych będzie tylko 100 egzemplarzy czasomierza sygnowanego logiem Royal Air Force Association.
więcej

Nowy Ironman od Timex - czas na wygodny trening.

11-07-2011

Nowy model kultowej serii Ironman to propozycja dla prawdziwych ludzi z żelaza oczekujących bardziej wydajnego i efektywnego treningu. Największy amerykański producent zegarków przedstawia prawdziwego łamacza barier – zaawansowany zegarek Timex Ironman Race Trainer Pro z cyfrowym system pomiaru tętna.
więcej

Najwyższej jakości trampoliny-BODY SCULPTURE!

11-05-2011

Firma BACHA SPORT, wyłączny przedstawiciel marki BODY SCULPTURE wprowadziła na rynek nową serię trampolin  pod powyższą marką. Trampoliny są już  dostępne w wymiarach od 183 do 427cm! 

więcej

Forerunner 610 – biegaj z cyfrowym trenerem

04-05-2011

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma przyjemność zaprezentować sportowy zegarek Forerunner  610 zaprojektowany specjalnie z myślą o biegaczach, którzy dążą do nieustannej poprawy swoich wyników.

więcej
Liczba pozycji: 320
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5 6 7 ...
  Stron: 32