Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Rado True Match Point - rawdziwe barwy tenisa

2015-04-30

Biel to kolor, który od zawsze kojarzony był ze szlachetnym światem tenisa. Wykonane z barwionej na niebiesko stali, wskazówki nowej limitowanej edycji modelu Rado True Match Point doskonale uosabiają esencję tego sportu. To obowiązkowy dodatek dla każdego miłośnika tenisa. Idealny zarówno dla gracza, jak i dla widza, cieszących się wszystkim, co ma do zaoferowania wielki turniej.

Biała ceramika high-tech jest odporna na zarysowania, lekka i hipoalergiczna. Zegarek, zamknięty w kopercie monobloc i wyposażony w elastyczną bransoletę z trzech rzędów ogniw, jest zachwycająco wygodny w noszeniu. Przyciągające wzrok niebieskie wskazówki przywodzą na myśl barwę twardych kortów, na których rozgrywa się większość tenisowych turniejów.

Dekiel zegarków z edycji limitowanej 99 sztuk, zdobi wygrawerowany podpis Agnieszki Radwańskiej. Ambasadorka marki Rado a zarazem fanka nowego modelu Rado True dodała swój osobisty akcept wzornictwu tego inspirowanego światem tenisa zegarka.
Najnowszy model w generacji zegarków Rado True stworzono, by doskonale wyglądał na nadgarstku. Gładkie linie nowoczesnej koperty, płynnie prowadzą do miejsc, w których zaczyna się bransoleta, definiując oszczędny charakter zegarka.

Wygodna bransoleta z trzech rzędów ogniw dopasuje się nawet do najszczuplejszych nadgarstków, gwarantując doskonały komfort. Choć koperta i bransoleta wyraźnie się odznaczają, linie płynnie przechodzą nadając zegarkowi bardziej sportowy i dynamiczny wygląd, spajając jego wzornictwo w harmonijną całość. Rado wierzy w rzeczy piękne i funkcjonalne zarazem oraz że estetyka wykonania i komfort użytkownika nigdy nie mogą być kwestią kompromisu. Ten model w pełni dowodzi prawdziwości tych słów.

Nowy True emanuje DNA marki Rado.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: