Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Pulsomania w Pulsoramie

2012-03-01

O tym, że sport to zdrowie słyszał chyba każdy. Czy rzeczywiście tak jest? Czy każda aktywność fizyczna sprzyja poprawieniu naszego stanu zdrowia i sprawia, że czujemy się lepiej? Niejeden z nas ćwicząc na siłowni, biegając czy jeżdżąc na rowerze zastanawiał się czy czasem nie robi sobie krzywdy. Płytki oddech, serce uderzające w szaleńczym tempie i myśl, że „już więcej nie dam rady”. Tu z pomocą przychodzi pulsometr, a dokładnie zegarek pulsometryczny.

Jego podstawowa rola to kontrola tętna w czasie rzeczywistym. Po wprowadzeniu parametrów takich jak wiek, waga, wzrost i stan kondycji fizycznej, zegarek będzie podpowiadał w trakcie treningu w jakim stopniu wykorzystujesz swoje możliwości treningowe. W razie potrzeby zmotywuje do tego, żeby dać z siebie więcej lub powie stop gdy Twój puls przekroczy poziom niebezpieczny dla organizmu. W ofercie nie mogło też zabraknąć propozycji dla amatorów wędrówek górskich i narciarstwa. Zegarki przeznaczone do wspierania tych dyscyplin nie tylko pokazują przebyty dystans i obliczają czas jego pokonania, ale też zawiadamiają o zbliżającej się burzy, zmianie wysokości nad poziomem morza a w razie dezorientacji w terenie, zastępują profesjonalny kompas.

Wszystkie zegarki renomowanej marki Suunto z Finlandii można znaleźć w sklepie internetowym www.pulsorama.pl

Właścicielem sklepu Pulsorama.pl jest młoda stażem, ale prężnie rozwijająca się firma Wellness Genesis, która w bezpiecznym i świadomym treningu dostrzegła przyszłość tej branży. Dlatego poza zegarkami pulsometrycznymi i sportowymi, rozwija system grupowego monitoringu pracy serca IQniter Cardio Training Powered by Suunto.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: