Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Sasaki Photon - Dobroczynne Działanie Podczerwieni !

2010-05-25

Sasaki Photon to urządzenie oparte na najnowszej japońskiej technologii, które za pomocą ciepła podczerwieni usuwa toksyny z organizmu, a co za tym idzie doprowadza do utraty zbędnych centymetrów. Całkowicie bezpieczne dla pacjenta, Sasaki Photon zachowuje temperaturę pomiędzy 35 a 55˚ C, co sprawia, że sesja w kapsule jest niezwykle przyjemna, a jednocześnie poprawia metabolizm i redukuje ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. Podczerwień rozbija cząsteczki tłuszczu, które są eliminowane z organizmu poprzez proces pocenia.

  

Pozytywne, odczuwalne efekty dla zdrowia już po kilku sesjach. Niezależnie od tego czy prowadzisz centrum masażu, fitness, SPA, czy jesteś fizjoterapeutą lub przeprowadzasz zabiegi odchudzające, Sasaki Photon na pewno skusi Twoich klientów i pacjentów.Dla nich: świetna forma i energia, piękne ciało, możliwość odstresowania się i zdrowie. Dla Ciebie: ekskluzywny sprzęt, łatwość użycia, wydajność, innowacja i rentowność.

 

Dlaczego Sasaki Photon?

 

Ciało ludzkie składa się z około 70% wody. Gdy fotony nie są dostatecznie obecne w atmosferze a przez to również w ciele ludzkim, w organizmie kumuluje się mieszanina cząsteczek wody tworząc „klastry”. Ciało gromadzi toksyny, które przyczyniają się do nieprawidłowego krążenia krwi, tlenu i substancji odżywczych. Sasaki Photon rozbija klastry na mniejsze grupy i zwiększa odstępy między cząsteczkami. Pozwala to na eliminację toksyn i odpadów przemiany materii z organizmu, co poprawia homeostazę (wewnętrzną równowagę) organizmu.

 

Produkcja długich fal podczerwieni, w 100 % naturalnej energii identycznej z tą produkowaną przez słońce, pomaga spalać tłuszcz w organizmie. Aby całkowicie wykorzystać możliwości tej energii, trzeba tylko leżeć w Sasaki Photon, relaksować się słuchając muzyki.

 

30 minut w Sasaki Photon = 10-12 km joggingu

 

Podczas jednej sesji można stracić 600 do 800 kalorii. Wiedząc ile wysiłku trzeba włożyć, aby spalić taką ilość kalorii w tradycyjny sposób, Twoi klienci na pewno wybiorą Sasaki Photon!Przekonasz się sam, widząc wspaniałe efekty działania Sasaki Photon: odprężenie, poprawa snu, spadek wagi i wysmuklenie sylwetki, delikatna skóra. Sasaki Photon przywraca naturalną energię, jakiej potrzebuje organizm. To dzięki Photon Platinum, który jest stopem platyny, aluminium i tytanu, Sasaki Photon emituje energię podobną do tej wytwarzanej przez słońce (długie fale podczerwieni 4 do 14 mikrometrów). Wiele badań udowodniło dobroczynne działanie fal podczerwieni na ludzkie ciało.

 

Co zyskujesz dzięki Sasaki Photon?

 

Pozwól swoim klientom odpocząć. Z Sasaki Photon możesz tylko wygrać. Zaprojektowany, aby oszczędzić Twój czas, to urządzenie wymaga minimalnych kosztów utrzymania przy jednoczesnym maksimum wydajności. Kiedy użytkownik leży już w Sasaki Photon, Ty nie masz już nic więcej do roboty, tylko utrzymać miłą atmosferę i dobre relacje z klientem.

 

Zalety Sasaki Photon:

 

 • możliwości otwierania tego elektrycznego urządzenia od zewnątrz i od wewnątrz
 • możliwość przeprowadzenie 10 sesji po 45 minut dziennie
 • działa na prąd, wystarczy jeden kontakt elektryczny łatwe utrzymanie i serwisowanie urządzenia (gwarancja 12 miesięcy)
 • wymiary: 240x98 cm
 • istnieje możliwość leasingowania urządzenia
 • poprawa krążenia krwi, substancji odżywczych i tlenu w organizmie
 • utrata kalorii: 800 kcal w 30 min
 • redukcja „skórki pomarańczowej” (cellulitu), poprawa sylwetki
 • eliminuje ból związany z zakwasami, rewelacyjny dla osób aktywnych i sportowców
 • redukcja bólu mięśni i stawów
 • redukcja nadwagi
 • usprawnienie metabolizmu

 

Jedno urządzenie, jedno źródło energii, cztery razy dobra kondycja fizyczna i psychiczna. Istnieją 4 programy z Sasaki Photon:

 

 • Utrata wagi i wysmuklenie sylwetki
 • Poprawa samopoczucia przy braku energii i zmęczeniu
 • Odzyskanie sił dla osób aktywnych i uprawiających sport
 • Utrzymanie ciała w dobrej formie

 

Program utrata wagi i wysmuklenie sylwetki

Aby uzyskać maksimum efektów chudnięcia należy korzystać z Sasaki Photon 2-3 razy w tygodniu. Sesje 45 minutowe co 2-3 dni przez okres 6-8 tygodni. Każdego dnia tracisz więcej kalorii. 1 kg tłuszczu = ok. 7000 kalorii - Podczas sesji z Sasaki Photon następuje poprawa metabolizmu, polepsza się przemiana materii i ubywa toksyn z organizmu. Rezultat: utrata zbędnych kilogramów i ładniejsza sylwetka.

  

Program Antystresowy

Dla osób przemęczonych i zestresowanych. Po ciężkim dniu pracy, dla osób z obniżoną motywacją, przemęczonych, cierpiących na bezsenność: 2 sesje tygodniowo po 30-45 minut przez pierwsze 2 tygodnie, aby ożywić metabolizm, potem jedna sesja tygodniowo przez 10 tygodni. Łącznie 15 sesji z możliwością przedłużenia.

 

Program redukcji bólu mięśni i stawów

Idealny dla osób cierpiących na bóle mięśni i stawów, sportowców, osób pracujących na stojąco lub w zimnie, a także narażonych na codzienny wysiłek fizyczny. Dla osób zmęczonych i bez energii. Po paru sesjach ożywiających metabolizm, pojedyncze sesje 45-minutowe jeden lub dwa razy w tygodniu, okres zależy od rodzaju bólu.

  

Utrzymanie ciała w dobrej formie

Aby utrzymać rezultaty uzyskane podczas poszczególnych sesji i wspaniałą kondycję fizyczną i psychiczną oraz świetne samopoczucie, zaleca się sesję Sasaki Photon co 15 dni lub co najmniej raz na miesiąc. Sasaki Photon może być uzupełnieniem dla aktywności fizycznej – poprawi metabolizm, zwalczy zmęczenie, brak energii, wyeliminuje toksyny i nadmiar tłuszczu w organizmie.

 

Kontakt :

Przedstawiciel w Polsce:

Ilona Ferreira

biuro@provitale.pl

Tel. 0048 662 285 159

www.provitale.pl

- Provitale

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: