Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Fitmate Suite jest nowoczesnym programem nowej generacji z naukowym podejściem do zarządzania masą ciała, oceny aktywności fizycznej oraz wskazówek treningowych

2010-05-25

Fitmate Suite jest nowoczesnym programem zaprojektowanym do profesjonalnego monitorowania zdrowia i dobrego samopoczucia swoich klientów, opartym na najnowszej wiedzy dotyczącej odżywiania i treningu. Zaprojektowany w dwóch różnych konfiguracjach, może być wykorzystywany w połączeniu z urządzeniami Fitmate bądź też jako oddzielne samo działające oprogramowanie.

 

Menager masy ciała & plan diety

Fitmate Suite jest indywidualnym programem kontroli masy ciała na podstawie zestawienia kalorii spożytych z kaloriami zużytymi, które są zestawieniem energii stanowiących, że utrata masy ciała została osiągnięta tam, gdzie spożycie kalorii jest niższe niż wydatek kalorii. Dla osób nieaktywnych do 95% wszystkich kalorii spalonych przez spoczynkową przemianę materii (RMR) i pozostający w codziennej aktywności fizycznej. Fitmate Suite automatycznie oblicza spoczynkową przemianę materii (RMR) za pomocą równania Harris-Benedict (dla maksymalnej dokładności pomiaru RMR używając Fitmat’a z zakresu metabolicznych ocen). Fitmate Suite monitoruje skład fałdu skórnego naszego ciała stosując wzory bądź pozwala na ręczne wprowadzenie wyniku DEXA. Oprogramowanie Managera Diety pozwala spojrzeć na szczegółowy plan spożycia kalorii który jest zaprojektowany zgodnie z bazą żywności opartą na USDA (United States Daily Allowance). Dostosuj standardowy szablon do klienta określający ilość bądź zalecaną ilość tłuszczu, węglowodanów, białka, witamin i minerałów w standardzie albo stwórz swój własny szablon i plan opartym na indywidualnej strategii żywieniowej. Dzienne oraz tygodniowe zestawienie jest przedstawione w kolorowej i interesującej formie raportów w naszym ”Daily Nutrition Facts”.

 

Lifestyle Management *

Aktywność fizyczna jest niezwykle istotnym elementem w kontrolowaniu masy ciała. Niestety bardzo często po prostu o niej zapominamy. Fitmate Lifcorder jest małym, klinicznym urządzeniem do monitorowania aktywności fizycznej, który monitoruje intensywność, czas trwania aktywności, dystans, zużycie kalorii i wiele innych parametrów. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, na którą zapisywane są wyniki aż z 60 dni. Za pomocą interfejsu USB można bezpośrednio przesłać wyniki do Fitmate Suite, który automatycznie zintegruje się z pomiarem RMR dla ostatecznego wyniku oceny kalorii. Lifecorder można programować bezpośrednio z komputera do wyznaczenia swoich celów, a także pokazywać/ukrywać swoje wyniki. Szczegółowe i wyczerpujące raporty mogą wyświetlane w postaci wyników tygodniowych, które ułatwią zrozumienie i zmotywowanie pacjentów do poprawy swojego życia i codziennej aktywności fizycznej.

 

* Pełna ocena stylu życia dostępna jest tylko przy użyciu Lifecorder Plus
 

Fitmate Suitest jest opcjonalnie zintegrowany z COSMED’S Fitmate w zakresie metabolizmu. Urządzenie dokonuje ostatecznej oceny badań fizjologicznych, w tym VO2max, RMR, spalanych kalorii, spalanego tłuszczu, kompleksowej masy ciała, stylu życia i zarządzania ćwiczeniami.

 

Ocena fitness & zalecenia treningowe

Fitmate suite „Exercise & Nutrition” stanowi dodatkowy pakiet, zwiększający przydatność i skuteczność programu badawczego żywienia. Program wykorzystuje aktualne międzynarodowe standardy American College of Sport Medicine (ACSM). W programie „Exercise & Nutrition”Suite można znaleźć wiele badań VO2max, siły mięśni, wytrzymałości, elastyczności oraz analizy ryzyka sercowo-naczyniowego. Dodatkowo program dostarcza ilustracji, instrukcji i wskazówek dotyczących sposobu wykonywania tych testów prawidłowo. Należy motywować klienta do większej wydajności i zrozumienia wyników. Po zakończeniu Oceny Fitness wyświetlają się zalecenia treningowe, w odniesieniu do zdefiniowanych przez użytkownika danych. To narzędzie stanowi indywidualny program treningowy, który uwzględnia możliwości, wymagania i postawione przez pacjenta cele. Oprogramowanie oferuje nam wybór układu krążenia, ćwiczeń rozciągających/siłowych z ilustracjami, opisami ułatwiającymi klientowi w szybki sposób przypomnienie programów treningowych wraz z prawidłową techniką ich wykonywania.

 

Baza danych i raportowanie

„Fitmate Suite shop” zainstalowany na twoim PC w nieograniczony sposób zapewnia profesjonalne sprawozdania dla klientów, aby pomóc im w monitorowaniu postępów, pobieraniu starych wyników, planowaniu żywienia, stylu życia oraz treningu. Dzięki zawartym podstawom naukowym Fitmate Suite może również pomóc dowiedzieć się więcej na temat układu krążenia, zasad szkolenia i ćwiczenia fizjologii. Dostępność do pełnych informacji, ułatwi monitorowanie, motywowanie oraz planowanie zdrowej przyszłości dla Ciebie, Twoich klientów i firm.

 

- Maniac Gym

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: