Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

WOMEN’S WATER linia damska Columbia dla miłośniczek wody

2010-05-06

Kobietom, które uwielbiają wodę, Columbia oferuje funkcjonalną odzież, która nie tylko chroni, ale również sprawia, że będą świetnie wyglądać. Dzięki wielowarstwowym materiałom i elementom ochronnym kolekcja ta pozwala kobietom spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu i korzystać z uroków rzek, jezior i pięknych plaż.

Bluza z kapturem Techno Playa™

Bluza z kapturem Techno Playa została stworzona po to, by ochronić Cię przed wiatrem podczas spaceru po Mikołajkach lub aby rozgrzać Cię po porannym pływaniu
 w jeziorze. Wyposażona w system Omni-Shade® UPF 50 gwarantuje niezwykle wysoką ochronę skóry na poziomie rekomendowanym przez światowe organizacje zdrowia. Ponadto system Omni-Dry zapewnia odprowadzanie wilgoci i przewiewność, tak niezbędną, by czuć się komfortowo.

Sandały Kawea™

Do wymagających sportów wodnych konieczne jest stosowanie wytrzymałych sandałów, takich jak Kaweah™. To obuwie stworzone dla sportowców będących w ruchu zapewnia doskonałą mieszankę amortyzacji, stabilności i wsparcia stopy. System 3D Techlite® w pasku stabilizujacym piętę sprawia, że materiał dopasowuje się do stopy, zapewniając maksimum komfortu.

Rybaczki Riva Valley™ Capri

W ostrym południowym słońcu te idealnie skrojone spodnie możesz nosić z podwiniętymi nogawkami. Gdy zaś nadchodzi zmierzch możesz opuścić nogawki, by nadać im nowy styl. Spodnie Riva Valley Capri są lekkie i bardzo elastyczne, zapewniają ochronę przeciwsłoneczną (Omni Shade) i odprowadzają wilgoć (Omni-Dry).

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: