Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

PUMA PRZEDSTAWIA NOWĄ ODSŁONĘ DWUKOLOROWYCH BUTÓW TRICKS

2016-04-28

PUMA przedstawia nową odsłonę ich dwukolorowych butów Tricks, w których przez następne tygodnie będą grali wszyscy najważniejsi ambasadorzy tej marki, z Grzegorzem Krychowiakiem, Sergio Agüero, Marco Reusem, Ceskiem Fàbregasem i Marco Verrattim na czele.

Piłkarzom będzie towarzyszyć hasło „Play Loud”. Wyraziste kolory różu i jaskrawej żółci na modelach evoPOWER i evoSPEED z pewnością przykują uwagę podczas najważniejszych turniejów tego lata, z EURO 2016 na czele.

Do stworzenia dwukolorowego buta zainspirował PUMĘ kameruński obrońca Rigobert Song podczas mistrzostw świata we Francji w 1998 roku, kiedy postanowił spontanicznie założyć dwa różnego koloru buty PUMA King. Prawy był koloru żółtego, lewy – czerwonego. Jak powiedział Song: „musisz być odważny”, żeby nosić dwa różne kolory na każdej stopie i to jest dokładnie to nastawienie, które reprezentują PUMA Tricks. Wyróżnianie się na boisku wymaga odpowiedniego nastawienia. Takiego, które panuje nad piłką, skupioną na sobie uwagą i daną chwilą. A przy tym pragnie odzwierciedlić znaczenie Play Loud, aby cały świat to dostrzegł.

Najnowszy film PUMA Tricks Play Loud znajduje się pod tym adresem:  https://youtu.be/afNui1C6oK0

Pracując z paletą kolorów CMYK, najnowsze buty PUMA Tricks zawierają unikatowe podejście dwukolorowe. Lewy przód buta jest koloru Pink Glo a prawy barwy Safety yellow, łącząc się z czarną piętą geometrycznym wzorem. 

But evoPOWER 1.3 trzyma się zasad odwzorowania ruchu bosej stopy przy kopnięciu z podwyższoną elastycznością skutkującą większą siłą strzału. EvoSPEED jest lekki i czuły, aby poprawić szybkość i zwrotność. 

- Buty Tricks pasują idealnie do mojego stylu gry – powedział argentyński snajper i zawodnik PUMY Sergio Agüero. – Każdy zwariował na punkcie Tricksów podczas mistrzostw świata dwa lata temu, a teraz PUMA przeszła samą siebie przywracając je do gry w odważnych kolorach różu i żółci. Uwielbiam obecny model evoSPEED – są tak lekkie, że ledwo czujesz je na stopie, a przy tym nadal zapewniają dużo wsparcia – dodał gwiazdor Manchesteru City.

- PUMA znów to zrobiła i dzięki tym dwukolorowym butom wyznaczyła trend na lato! Jestem naprawdę dumny, że będę reprezentować Hiszpanię podczas EURO 2016 i nie mogę się doczekać szansy na wyróżnianie się w nich na tym turnieju. Przede mną ekscytujące tygodnie – powiedział błyskotliwy rozgrywający Cesc Fàbregas.

Nowe PUMA Tricks evoPOWER 1.3, evoSPEED SL i evoSPEED 1.5 wraz z odzieżą Tricks evoTRG oraz piłką i rękawicami evoPOWER są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.puma.com i w sklepach na całym świecie od 21 kwietnia.

- inf.własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: