Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Dla osób, które nie lubią się nudzić: nowe, interesujące kolory butów biegowych Saucony

2010-04-21

Saucony, firma specjalizująca się w butach biegowych, przedstawia kolekcję na lato 2010. Modele wchodzące w skład kolekcji charakteryzują się wyrazistym stylem i technologią najwyższej klasy. Kolekcja zainteresuje zarówno biegaczy neutralnych, jak i pronatorów. Hit sezonu: buty są nie tylko stabilne i zapewniają maksymalny komfort noszenia, lecz są także dostępne w żywych kolorach. Doznania estetyczne są przecież równie ważne.


Ubiegły rok był męczący — regularne treningi w ciągu tygodnia, rozmaite biegi, a na zakończenie jesienny maraton. Mimo ostrej zimy treningi były kontynuowane — w nieco spokojniejszym tempie. Zaczynamy sezon 2010 w dobrej kondycji fizycznej. Niestety kilometry pokonanych tras sprawiły, że nasze buty są już wysłużone. Nowy sezon to pora na zakup nowych butów!Saucony, firma specjalizująca się w butach biegowych, po raz kolejny udowodniła w sezonie wiosna/lato 2010, że oprócz technologii liczy się także styl. Minęły już czasy, kiedy podczas zakupu butów biegaczy irytował ich nieciekawy wygląd.


Saucony prezentuje cztery modele w nowych kolorach: Ride wybija się z tłumu bezbarwnych butów dzięki zielonej siateczce i żółtym sznurowadłom. Biegaczom neutralnym firma proponuje model Triumph w kolorze jaskrawożółtym, który wyraźnie odznacza się na tle nawierzchni stadionu. Optymalne dopasowanie i tłumienie to oczywiste cechy tego obuwia. Saucony ma także propozycję dla pronatorów. Zapewniający odpowiednią stabilność model Guide umożliwi uzyskanie świetnych wyników w następnym biegu. Odpowiednie podparcie dla stopy pronującej oraz niezawodne tłumienie to odpowiedni komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas biegania. To samo dotyczy modelu Hurricane w kolorze czerwonym, który ułatwia szybkie pokonywanie tras biegowych. Saucony – dla osób, które nie lubią się nudzić.

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: