Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Kolekcja zegarków Tissot Asian Games

2006-11-30

Jako Oficjalny Chronometrażysta na 15 Igrzyskach Azjatyckich w Doha w roku 2006, Tissot wypuści pięć pamiątkowych zegarków ze swoich linii T-Touch, T-Race i PRC100. Kolekcja zegarków Tissot, która będzie dostępna tylko w 30 wybranych punktach sprzedaży w Polsce


Zegarek Tissot T-Touch Asian Games

Zegarek Tissot T-Touch Asian Games

T-Touch Asian Games

Jeden z najbardziej innowacyjnych zegarków swoich czasów, dzięki technice dotykowej, T-Touch oferuje precyzyjny instrument regulowany opuszkami palców, łącząc wysoką technikę i sprawność z zaawansowanym projektem. T-Touch, to coś więcej niż tylko zegarek; oferuje on 8 oddzielnych funkcji, aktywowanych przez naciśnięcie koronki a następnie dotyknięcie szkiełka. Posiada dokładny Wysokościomierz (w stopach i metrach), Chronograf (możliwości podziału i dodawania funkcji czasowych), Kompas, Alarm, Termometr (w oC i oF), Barometr,  jak również funkcję Daty i Czasu (wybór z 12 h i 24 h). T-Touch reprezentuje sobą wyżyny zaawansowania technologicznego połączone ze współczesną elegancją.

T-Touch jest obecnie dostępny w limitowanej serii wydanej z okazji 15 Igrzysk Azjatyckich, w tytanie ze srebrną i czerwoną tarczą z dopasowanym paskiem z kauczuku w kolorze czerwonym – oficjalnym kolorze Igrzysk. Na kopercie  wygrawerowane jest oficjalne logo Doha 2006, jak również numer limitowanej serii z całkowitej ilości 2006, co stanowi niezwykłą gratkę dla kolekcjonerów.

Parametry:
• Szwajcarski mechanizm kwarcowy
• Wodoszczelność do 30 m/100 stóp/3ATM
• Odporne na zarysowania szafirowe szkiełko
• Tytanowa koperta z obrotową lunetą
• Pasek z czerwonego kauczuku z bezpiecznym zapięciem
• Seria limitowana od 0001 do 2006 sztuk

 


 

Zegarek Tissot T-Race Asian Games

Zegarek Tissot T-Race Asian Games

T-Race Asian Games

W tym sportowym zegarku, wykorzystującym zaawansowaną technologię, widoczne jest charakterystyczne dla Tissot przykładanie uwagi do szczegółów, zarówno w projekcie jak i w zastosowanych materiałach, a wszystko to w pewien charakterystyczny sposób oddaje zasady obowiązujące w świecie sportu. Koperta tego zegarka jest specjalnie skonstruowana z zaawansowanego technologicznie materiału o dużej zawartości włókna węglowego, co zapewnia połączenie lekkości i siły. Srebrna tarcza zegarka z trzema - 1/10 sekundowym, 30-minutowym i 60-sekundowym – licznikami otoczona jest tachometrem w kolorze czerwonym – oficjalnym kolorze logo Doha 2006.

Ten sportowy zegarek posiadający czerwony kauczukowy pasek i wygrawerowane na kopercie logo Doha 2006 oraz numer limitowanej serii z całkowitej ilości 2006, będzie hitem wśród kolekcjonerów na całym świecie.
 


Parametry
• Szwajcarski mechanizm kwarcowy
• Wodoszczelność do 50 m/165 stóp/5ATM
• Odporne na zarysowania szafirowe szkiełko
• Koperta ze stali nierdzewnej 316L i włókna węglowego
• Pasek z czerwonego kauczuku z bezpiecznym zapięciem
• Seria limitowana od 0001 do 2006 sztuk

 


 

Zegarek Tissot PRC100 Asian Games

Zegarek Tissot PRC100 Asian Games


PRC100 Asian Games – Precyzja, Siła, Klasyka

Ten sportowy zegarek posiadający polerowaną lunetę o dwunastu bokach, kontrastującą z satynową tarczą ma swój własny styl, łączący klasyczną elegancję z wyraźnym, współczesnym wyglądem. Wyraźnie czytelna tarcza uwydatnia czynnik “precyzji” zawarty w jego nazwie, PRC100. Ten wyrazisty zegarek posiada ochronę koronki i jest wodoszczelny do 100 m/330 stóp.

Z okazji 15 Igrzysk Azjatyckich, Tissot proponuje wybór pomiędzy klasyczną wersją z trzema wskazówkami, zegarkiem dla pań lub chronografem; wszystkie modele ze srebrną i czerwoną tarczą na bransolecie ze stali nierdzewnej. Doskonały zegarek na każdą okazję, z dotykiem sportowej elegancji.

Parametry:
• Szwajcarski mechanizm kwarcowy
• Wodoodporność do 100 m/330 stóp/10ATM
• Odporne na zarysowania szafirowe szkiełko
• Koperta ze stali nierdzewnej 316L
• Zakręcana koronka
• Zakręcany dekiel
• Bransoleta ze stali nierdzewnej 316L z bezpiecznym zapięciem

 

TISSOT, Innowacja przez Tradycję: TISSOT ucieleśnia 150 lat innowacji i szwajcarskiej tradycji sztuki zegarmistrzowskiej. Światowy lider w segmencie tradycyjnych szwajcarskich zegarków. Jego misją jest oferowanie szerokiemu gronu klientów gamy wysokiej jakości zegarków po przystępnej cenie. Tissot posiada długą historię związaną ze sportem jako oficjalny chronometrażysta i partner 6 dyscyplin: kolarstwa, MotoGP, hokeju na lodzie, szermierki, NASCAR i 15 Igrzysk Azjatyckich. TISSOT podkreśla sportowe zalety w poszukiwaniu osiągnięć, precyzji i dążenia do doskonałości. Ze swoją siedzibą w Le Locle w Szwajcarii oraz obecnością w ponad 150 państwach na wszystkich kontynentach, TISSOT jest od 1983 r. Członkiem Swatch Group – największego producenta i dystrybutora zegarków na świecie.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: