Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Salewa z kolekcją obuwia

2006-08-24

Wraz z wprowadzeniem na rynek swojej pierwszej kolekcji obuwia, firma SALEWA wykonuje ostatni krok by stać się czołowym i wszechstronnym dostawcą sprzętu outdoorowego i górskiego. Dzięki wytrzymałej skórzanej konstrukcji, wyjątkowej lekkości i unikalnym wkładkom, wszystkie buty dostarczane są ze 100% gwarancją niepowodowania odparzeń.

Firma specjalizująca się w produkcji sprzętu górskiego SALEWA będzie promować swoją pierwszą kolekcję obuwia na międzynarodowych targach OutDoor w Friedrichshafen w Niemczech. Przedstawione zostaną trzy linie:

  • linia „alpine eXperience” dla wymagających turystów/miłośników trekkingu,
  • linia „5continents” dla skupionych na jakości obuwia podróżników,
  • linia La Mano przeznaczona dla świadomych trendów mody wspinaczy skałkowych oraz entuzjastów spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Obuwie to zmienia spojrzenie na możliwości skórzanych butów i daje nogom ich użytkowników coś, co pokochają: jakość, wytrzymałość i funkcjonalność. Wymienione kolekcje są rezultatem wieloletniej pracy i doświadczeń niemal całego zespołu SALEWY.

Nowa kolekcja jest doskonałym odzwierciedleniem wyznawanej przez firmę filozofii by na pierwszym miejscu stawiać na ludzi i ich oczekiwania. SALEWA w sposób perfekcyjny stworzyła obuwie wysokiej jakości, z delikatnej skóry, z komfortowymi wkładkami i lekką konstrukcją. Buty te sprawią, że odparzenia staną się jedynie zmorą przeszłości.

Kolekcja “alpine eXperience” w większości wykonane są z najwyższej jakości skóry licowej połączonej z membraną Gore-Tex®. W linii butów „5Continents” w celu uzyskania maksymalnej oddychalności i wodoodporności wykorzystana została natomiast membrana Gore-Tex® XCR®. Kombinacja skóry licowej i membrany Gore-Tex® doskonale zdaje egzamin we wszystkich warunkach i jest na rynku nadal czymś wyjątkowym.

Zmienna grubość skóry wykorzystanej w konstrukcji sprawia, iż waga butów została znacznie ograniczona, przy czym maksymalnie podniesiony został komfort użytkowania. Wszystkie szwy wykonano podwójnie by nadać butom ich niesłychaną wytrzymałość.

Powstawanie nieprzyjemnych zapachów butów zostało zredukowane do minimum, dzięki zastosowaniu podeszwy Green-Fit. Jej ergonomiczny krój pozwala na optymalne dopasowanie do stopy.

Na koniec o sercu i duszy tego buta. SALEWA oferuje specjalne wkładki dla mężczyzn i kobiet. Każda z nich posiada inną szerokość i dopasowuje się do rzeczywistego kształtu stopy. Szczególny nacisk położono na zminimalizowanie wagi butów oraz szczególnych oczekiwań ze strony kobiet. Prawie 50% kolekcji przeznaczona jest właśnie dla pań. Każda para butów sprzedawana jest z parą technicznych skarpet oraz praktyczną torbą transportową.

SALEWA

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: