Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  NORDHORN Sp. z o.o.       
łódzkie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-02-27
   
  Adres:
Brużyczka Mała 49
Aleksandrów Łódzki 95-070
łódzkie
Kontakt:
tel: +48 42 712 18 92
tel: +48 42 712 18 92
fax: +48 42 712 18 92
email: office@nordhorn.com.pl
www: www.nordhorn.com.pl
 

Wizytówka:
 

O FIRMIE

Nordhorn Sp z o.o. jest firmą stworzoną przez ludzi , którym kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło na stworzenie nowej marki skarpet specjalistycznych Nordhorn skierowanych do ludzi czynnie działających w segmencie rynku outdoorowego oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Wyroby firmy produkowane są na maszynach o wysoko zaawansowanej technologii a nad stylizacją i jakością produktów pracuje grupa kilkudziesięciu osób.

Duże doświadczenie firma posiada dzięki testom przeprowadzonym przez ludzi profesjonalnie związanych z outdoorem , pozwala to nam na ciągłe wprowadzenia udoskonaleń aby jakość naszych wyrobów była pozytywnie odbierana przez klijentów.

Wyroby Nordhorn produkowane są z atestowanych surowców technicznych na które firma posiada licencję są to między innymi: coolmax, coolmax fresh, thermolite, silver fibre, charateryzujące się wysokimi parametrami użytkowymi.

Firma Nordhorn posiada kolekcje skarpet specjalistycznych zimowych (np.:ski , snowboard , trekking ) jak i kolekcje skarpet letnich (np.:trekking , running ,bicycle ,recreation , fitness ).

Celem firmy jest tworzenie produktów z myślą o optymalnym dopasowaniu wszystkich czynników do potrzeb klienta i zwiększeniu maksymalnie komfortu użytkowania.

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

Nordhorn Bicycle Winter
 
 

Słowa Kluczowe:
 
skarpety z włókien technicznych; coolmax; coolmax fresh; thermolite; silver fibre; skarpety sportowe;skarpety outdoorowe;skarpety oddychające;skarpety narciarskie;skarpety rowerowe;skarpety trekingowe;
 


Branże:
 
Odzież sportowa / odzież termoaktywna
Outdoor / odzież termoaktywna
 


Materiały:
 
 

wróć