Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  BADSPORT Generalny Przedstawiciel w Polsce firmy KASON      
mazowieckie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-03-20
   
  Adres:
ul.Stroma 35A
Warszawa 01-100
mazowieckie
Kontakt:
tel: +48 504 238 044
tel: +48 022 862 00 72
fax: +48 022 753 56 87
email: biuro@kason.com.pl
email: badsport@badminton.pl
www: www.kason.com.pl
www: www.badminton.pl/shop
 

Wizytówka:
 

KASON jest obecny na rynku od ponad 15 lat. Przez ten czas firma pracowała nie tylko nad rozwojem marki i oferty produktowej. Prowadziła także szereg działań popularyzujących badmintona jako wspaniałą formę rekreacji dla amatorów i fenomenalne widowisko w wykonaniu profesjonalistów. Dlatego też KASON sponsoruje zawodników z obu tych grup, zarówno na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym. Ważnym elementem filozofii marki KASON jest promowanie i wspieranie młodych, utalentowanych zawodników.

Firma jest sponsorem Chińskiej Federacji Badmintona oraz wyłącznym sponsorem wszystkich chińskich reprezentacji juniorskich i młodzieżowych. Największą gwiazdą temu KASONA w Polsce jest JACEK NIEDŹWIEDZKI (SKB Litpol-Malow Suwałki). To dwunastokrotny mistrz Polski ( w singlu 1997,1998,2000,2001,2003 oraz w drużynie 1998,1999,2001,2002,2003,2004,2005) stanowi doskonały przykład profesjonalnego podejścia do sportu.

KASON sponsoruje również czołowe kluby w kraju jak np. SKB Litpol-Malow Suwałki (drużynowy mistrz Polski 1998,1999,2001,2002,2003,2004,2005) czy też AZS UW Warszawa i Hubal Białystok.

Zgodnie ze światową filozofią marki KASON o pomocy w rozwijaniu badmintona na różnych poziomach zaawansowania również w Polsce byliśmy sponsorem wielu imprez. W sezonie 2005/2006 ruszyła już druga edycja ogólnopolskich zawodów dla dzieci do lat 16 pod nazwą KASON RACE (www.badminton.pl/kasonrace ) . Sponsorowaliśmy też największy międzynarodowy turniej juniorów w Europie środkowo-wschodniej KASON MAZOVIA JUNIOR CUP (www.badminton.pl/mazovia ) z udziałem reprezentantów Danii, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Czech, Łotwy, Słowacji oraz wszystkich najlepszych polskich zawodników. Nie zapominaliśmy też o wielu turniejach lokalnych organizowanych w małych miejscowościach.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem sprzętu KASON jest BADSPORT, firma istniejąca od 1998 roku. Jej założycielem jest były reprezentant Polski, zdobywca tytułów mistrzowskich, a obecnie trener badmintona Jacek Jagodziński. BADSPORT od początku swojej działalności specjalizuje się w badmintonie. 


Od początku docenialiśmy potencjał Internetu jako doskonałego medium informacyjnego pozwalającego na popularyzowanie badmintona. Korzystając z tej okazji stworzyliśmy największy serwis internetowy o badmintonie www.BADMINTON.PL , który notuje 80 tys. odsłon miesięcznie. Zawsze można znaleźć tam aktualne wyniki z najważniejszych imprez badmintonowych odbywających się w Polsce i zagranicą, a ponadto zasady gry, adresy kortów w Warszawie oraz wiele innych informacji.


W 2003 r. uruchomiliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy ze wszystkim co potrzebne do gry w badmintona (www.badminton.pl/shop): rakiety, naciągi, buty sportowe, owijki do rakiet, lotki.
Organizujemy turnieje badmintona oraz inne imprezy rekreacyjno - sportowe. Prowadzimy treningi dla amatorów badmintona, gdzie można nauczyć się podstaw tej gry.
W ostatnim roku rozszerzyliśmy ofertę o sprzęt do tenisa i squasha.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ WWW.KASON.COM.PL ORAZ NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.BADMINTON.PL/SHOP .

 
Złóż zapytanie / zamówienie Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Słowa Kluczowe:
 
Bad sport; badsport ;kason; badminton; sprzęt do badmintona
 


Branże:
 
Sprzęt sportowy / tenis ziemnny
Sprzęt sportowy / badminton
Odzież sportowa / badminton
 


Materiały:
 
 

wróć