Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Marketing sportowy / szkolenie kadry

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE WOPR      
mazowieckie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2009-09-10
   
  Adres:
Pytlasińskiego 17
Warszawa 00-777
mazowieckie
Kontakt:
tel: 022 619 82 31
mob: 509878883
fax: 022 619 82 31
email: wopr@wopr.warszawa.pl
www: www.wopr.warszawa.pl
 

Wizytówka:
 

Środowiskowe Warszawskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

 

Utworzone zostało 15 października 2001 roku. Stowarzyszenie nasze zarejestrowane zostało w Krajowym Rejestrze Sądowym decyzją z dnia 5 marca 2002 r. Od dnia 15 czerwca 2002 roku Środowiskowe Warszawskie WOPR znajduje się w strukturze krajowego WOPR. Stowarzyszenie powstało w wyniku zapotrzebowania wyodrębnionych, warszawskich środowisk na taką organizację WOPR, która jednoznacznie uwzględniała by ich specyfikę.Wolą założycieli stowarzyszenia, wyrażonej w treści statutu, jest działanie w strukturze ogólnopolskiej organizacji ratowniczej WOPR oraz konstruktywna współpraca ze wszystkimi organizacjami WOPR w dziele krzewienia idei ratowania ludzi w wodzie.

Celem Środowiskowego Warszawskiego WOPR jest:

 

  • Organizowanie pomocy oraz ratowanie osób, które uległy wypadkowi lub narażone są na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia w wodzie

     

  • Programowanie i prowadzenie profilaktycznej działalności w zakresie bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się oraz uprawiających sporty wodne

     

  • Działalność na rzecz ochrony środowiska wodnego

     

NAJBLIŻSZE IMPREZY :

 

12.09.2009r.- Zawody Basenowych Zespołów Ratowniczych Województwa Mazowieckiego.

Miejsce realizacji: Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga Północ


Zawody Basenowe Zespołów Ratowniczych to impreza ukierunkowana na popularyzacje ratownictwa na terenie Województwa Mazowieckiego. Zawody będą miały miejsce na terenie pływalni Pałacu Młodzieży w Warszawie. Podczas imprezy uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami pływackimi, ratowniczymi oraz wytrzymałością i sprawnością. Jednocześnie będą mieli okazję spotkać różne osoby, które również interesują się zagadnieniami związanymi z ratownictwem, a także sportami wodnymi, oraz poznać ludzi i instytucje zajmujące się wyżej wymienioną tematyką.

 

05.09.2009r.- Otwarte Warszawskie Zawody Grup Operacyjnych WOPR na wodach płynących w dużych aglomeracjach miejskich.

Miejsce realizacji: Rzeka Wisła, pomiędzy mostami Poniatowskiego i Śląsko Dąbrowskim, Bulwar Nadwiślany, WARSZAWA


Otwarte Warszawskie Zawody Grup Operacyjnych WOPR na wodach płynących w dużych aglomeracjach miejskich to impreza ukierunkowana na popularyzacje ratownictwa na terenie Województwa Mazowieckiego. Zawody będą miały miejsce na Rzece Wiśle pomiędzy mostami Poniatowskiego i Śląsko Dąbrowskim, Bulwar Nadwiślany w Warszawie. Podczas imprezy uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami pływackimi, ratowniczymi oraz wytrzymałością i sprawnością. Jednocześnie będą mieli okazję spotkać różne osoby, które również interesują się zagadnieniami związanymi z ratownictwem, a także sportami wodnymi, oraz poznać ludzi i instytucje zajmujące się wyżej wymienioną tematyką.

 

06.06.2009r.- Zajęcia z technik linowych dla kandydatów do Grupy Interwencyjnej Środowiskowego Warszawskiego WOPR

 

Są to szkolenia wykraczające poza program szkoleń na stopień Młodszego Ratownika WOPR. Nabyte umiejętności przydatne będą podczas licznych imprez, pokazów, a także akcji, w których Środowiskowe Warszawskie WOPR bierze czynny udział bądź jest ich organizatorem.
Informacje dotyczące miejsca i godziny podane zostaną na spotkaniu dla chętnych, które odbywać się będzie w dniach 02.06.2009r., 03.06.2009r.(do wyboru) o godz 19:00 w siedzibie ŚWWOPR przy ul. Pytlasińskiego 17.

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Słowa Kluczowe:
 
wopr, ratownictwo, woda, kursy, szkolenia, pływactwo, baseny, sprzęt ratowniczy, asekuracja, obstawa imprez, zabezpieczenie
 


Branże:
 
Marketing sportowy / szkolenie kadry
Organizacja imprez / imprezy sportowe
Organizacja imprez / events
Sprzęt sportowy / sprzęt asekuracyjny i ratunkowy
Organizacja imprez / turystyka biznesowa
 


Materiały:
 
 

wróć