Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Sprzęt sportowy / rowery i akcesoria rowerowe

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  PPH Konimpex-Plus Sp. z o.o.      
wielkopolskie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-04-25
   
  Adres:
Spółdzielców 18
Konin 62-510
wielkopolskie
Kontakt:
tel: +48 63 249 76 30
fax: +48 63 249 76 40
email: aventura@aventura.com.pl
www: www.feelfree.pl
www: www.aventura.com.pl
 

Wizytówka:
 
Firma PPH Konimpex-Plus Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Utworzone przez miłośników szeroko pojętego outdooru przedsiębiorstwo, od początku swej działalności, aż po dzień dzisiejszy skupia w swych strukturach pasjonatów aktywnego i zdrowego życia. Pierwszą marką, której generalnym przedstawicielem został Konimpex-Plus była hiszpańska Chiruca. Buty Chiruca szybko zyskały sobie zaufanie Polaków, dzięki czemu firma mogła dynamicznie rozwijać się dalej. Wkrótce w portfolio firmy znalazła się Salewa, Primus, Accapi oraz własne brandy: Aventura oraz Waterproof. W chwili obecnej Konimpex -Plus zajmuje się dystrybucją oraz produkcją odzieży i sprzętu turystycznego 14 marek i wciąż poszukuje nowych. W tym celu, przedstawiciele firmy bardzo aktywnie uczestniczą w najważniejszych, branżowych imprezach wystawienniczych niemal na całym świecie. Równocześnie, Konimpex- Plus od wielu lat należy do największych wystawców na krajowych targach outdoorowych.
 
Misją firmy jest dostarczanie wszystkim miłośnikom przygód, produktów najwyższej jakości, niezawodnych i sprawdzających się w każdych warunkach. Kluczem w doborze nowego asortymentu, poza własnym doświadczeniem, są prowadzone badania potrzeb odbiorców oraz ciągła analiza asortymentu. Firma stale poszerza sieć dystrybucji, a od 4 lat w ramach programu Dobry Produkt Dobra Cena, oferuje produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.
 
Asoryment firmy:
 

 Salewa, Regatta, Feel Free, Dare2Be, Chiruca, Ideal, Dynafit, Silvretta, Lizard, WaterProof, Primus, Accapi

 
Obok szerokiej współpracy z dostawcami z niemal całej Europy, firma stale rozbudowuje własne zaplecze techniczno-projektowe i inwestuje w swoje rozwiązania, owocem czego jest dostępna już w sklepach, druga z rzędu kolekcja odzieży i ekwipunku marki Feel Free. W chwili obecnej, firma zaopatruje ponad 200 specjalistycznych sklepów sportowo- outdoorowych w całym kraju oraz posiada 2 własne sklepy firmowe ONTOP (w Koninie oraz Łodzi).
 
O tym, że Konimpex- Plus tworzą ludzie miłujący się w outdorze najlepiej świadczy fakt, iż przynajmniej raz w roku cała firma wyjeżdża w góry, by wspólnie spędzić czas na szlaku albo podczas wspinaczki. Mało tego, wiele osób ma na swoim koncie niemałe osiągnięcia, jak choćby wejście 4 osób w lipcu 2002 roku na Mont Blanc. Aktywność pracowników Konimpex -Plus przekłada się na realne korzyści dla klientów: dzięki temu, jakość i funkcjonalność części sprzedawanych produktów weryfikowana jest zanim trafią na sklepowe półki.
 
Na działającej od wielu lat stronie internetowej www.aventura.com.pl znajduje się pełna oferta firmy. Ze względu na dynamiczny rozwój, w bieżącym roku została ona gruntownie przebudowana i poszerzona o sklep internetowy, w którym klienci firmy będą mogli dokonywać zakupów bezpośrednio, on-line.
 
Aktualna oferta firmy Konimpex -Plus:
 
 1. Odzież turystyczna (Salewa, Regatta, Feel Free, Dare2Be)
 2. Sprzęt turystyczny
  • Plecaki, śpiwory, namioty, maty samopompujące (Salewa, Feel Free)
  • Kaski (Salewa)
  • Raki i czekany, sprzęt do wspinaczki (Salewa)
 3. Rowery (Ideal)
 4. Skitouring (Dynafit, Silvretta)
 5. Obuwie turystyczne:
  • Trekkingowe (Chiruca, Regatta)
  • Sandały (Chiruca, Lizard)
 6. Bielizna i skarpety (Accapi, Feel Free)
 7. Palniki i lampy turystyczne (Primus)
 8. Impregnaty do obuwia, odzieży i ekwipunku turystycznego (WaterProof)
 
Zobacz również artykuły w portalu SportBiznes:
 
 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

Kurtka techniczna GLACIER Feel Free
 
 

Słowa Kluczowe:
 
Odzież turystyczna, Sprzęt turystyczny, Pleckai, śpiwory, namioty, maty samopompujące, Kaski do wspinaczki, Raki i czekany, sprzęt do wspinaczki, Rowery, Skitouring, Obuwie turystyczne, Obuwie Trekkingowe, Sandały, Bielizna i skarpety,Palniki i lampy turystyczne, Impregnaty do obuwia, odzieży i ekwipunku turystycznego, Salewa, Regatta, Feel Free, Dare2Be, Chiruca, Ideal, Dynafit, Silvretta, Lizard, WaterProof, Primus, Accapi
 


Branże:
 
Sprzęt sportowy / rowery i akcesoria rowerowe
Outdoor / sprzęt wspinaczkowy
Outdoor / odzież
Odzież sportowa / sporty zimowe
Odzież sportowa / akcesoria
Outdoor / obuwie
Outdoor / sprzęt turystyczny
Obuwie sportowe / wspinaczka
Outdoor / odzież termoaktywna
 


Materiały:
 
 

wróć