Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Warto wiedzieć

Analiza rynku fitness – magazynu body LIFE

2010-02-05

Autor: IK, źródło: body LIFE

Branża fitness w ostatnich latach bardzo dynamicznie rozwijała się w Polsce. Powstało wiele nowych klubów, istniejące dokonały dużych modernizacji a te, które nie spełniały wymogów rynku przestały świadczyć swoje usługi.

 

W odpowiedzi na potrzebę miarodajnej informacji na temat sytuacji rynku fitness w Polsce redakcja magazynu body LIFE po raz drugi postanowiła przeprowadzić kompleksową analizę sytuacji w rodzimych klubach fitness. Wyniki analizy i obszerny komentarz zostanie opublikowany w na łamach magazynu body LIFE w drugiej połowie 2010. Narzędziem do przeprowadzenia analizy rynku bjest ankieta (w załączeniu), którą opracowano w konsultacji z menedżerami klubów fitness oraz przedstawicielami producentów, dystrybutorów urządzeń fitness i akcesoriów do klubów.

 

Aby analiza ta była pełna i wiernie oddawała stan faktyczny, niezbędne jest wsparcie wszystkich osób związanych z rynkiem fitness. Prosimy o dokładne przeczytanie pytań i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

 

Nie zwlekaj. Weź udział w badaniu rynku fitness i wygraj niezwykle atrakcyjne nagrody dla swojego klubu!

 

„body LIFE” fachowy magazyn branży fitness, lider na polskim rynku podjął inicjatywę przeprowadzenia analizy sytuacji w rodzimych klubach fitness. Wychodząc naprzeciw  licznym prośbom ze strony właścicieli, menedżerów klubów jak również  producentów i dystrybutorów sprzętu fitness,  postanowiliśmy opublikować w trzech kolejnych wydaniach specjalną ankietę. Jest adresowana do menedżerów i właścicieli klubów fitness, a pytania w niej zawarte obejmują wszystkie aspekty działalności klubu.  Liczymy na ogromny odzew z Państwa strony. Ostatecznie, wyniki tej ankiety mają służyć również Wam.

 

Wśród klubów, które odeślą czytelnie i kompletnie wypełnione ankiety rozlosowane zostaną wyjątkowo atrakcyjne nagrody, które na pewno przydadzą się w Państwa klubie. Ich opis znajdą Państwo na stronie internetowej www.bodylife.com.pl oraz w magazynie.

 

Wersja elektroniczna ankiety (plik PDF) oraz regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej www.bodylife.com.pl.

 

Wypełnione ankiety można odesłać do nas na dwa sposoby:
1. pocztą na adres redakcji    

body LIFE
ul.Kubickiego 9/3
02-954 Warszawa

 2. zeskanowane mailem na adres: magdalena.nelke@health-and-beauty.com.pl

wróć

Archiwum
Dodaj komentarz