Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

26-10-2012

Organizator:
Kategoria: Krajowe


Dojazd Materiały Relacja Relacja radiowa  
 Informacje o Targach
 Dane podstawowe  Profile
Termin: 06-11-2012 - 07-11-2012
Miejscowość: Kielce
Kraj: Polska
Lokalizacja: Targi Kielce
Profil targów: B2B
Profil odwiedzających: operatorzy obiektów sportowych
Profil wystawców: Wyposażenie obiektów sportowych, wyposażenie stadionów, sprzęt sportowo-rekreacyjny, wyposażenie hal, boisk, sal sportowych; budowa, modernizacja i projektowanie obiektów sportowych, odzież sportowa.
SPORT - OBIEKT jest to wystawa, podczas której można zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych.


Program Targów

Targi poświęcone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych.

Podczas wystawy można zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych.

SPORT-OBIEKT Na stoiskach, jak co roku znajdzie się wiele ciekawostek, które zaspokoją potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Targi poświecone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Na wystawie swoją ofertę przedstawią również producenci sprzętu sportowo-rekreacyjnego. W Targach Kielce spotkają się wystawcy z Polski i zagranicy.Organizator

Targi Kielce
Adres:
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. +48 41 365 12 33
fax +48 41 365 13 10
e-mail: figarski.g@targikielce.pl
www: www.sport-obiekt.plwróć