Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

III Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

III Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

17-09-2012

Organizator:
Kategoria: Krajowe


Dojazd Materiały Relacja Relacja radiowa Rezerwacja stoiskaFormularz informacyjny 
 Informacje o Targach
 Dane podstawowe  Profile
Termin: 02-10-2012 - 04-10-2012
Miejscowość: Kielce, ul. Zakładowa 1
Kraj: Polska
Lokalizacja: Tereny Targów Kielce S.A.
Profil targów: Targi rowerowe
Profil odwiedzających:
Profil wystawców: producenci rowerów, dystrybutorzy, sieci sprzedaży, producenci części i akcesoriów, odzieży
KIELCE BIKE-EXPO, współorganizowane z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym, to propozycja,  skierowana do producentów oraz dystrybutorów, zarówno rowerów, jak i wszystkiego, co wiąże się z uprawianiem tej dyscypliny sportu.


Program Targów

Impreza organizowana wraz z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym odbędzie się od 2 do 4 października 2012 w halach Targów Kielce. Wystawa poświęcona w pełni tematyce rowerowej, zyskała uznanie wielu organizacji branżowych. Targi Kielce Bike Expo lokowane są w gronie największych targowych imprez rowerowych w Europie. Oficjalnymi patronami wydarzenia są Europejska Unia Kolarska, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski i Polski Związek Kolarski.

Wystawę w roku ubiegłym odwiedziło blisko 5000 branżowych specjalistów - przedstawicieli ponad 1000 sklepów i hurtowni rowerowych z całej Polski oraz 11 krajów Europy. Tegoroczna edycja to ponad 400 najbardziej liczących się na rynku marek. W targach bierze udział liczna reprezentacja firm zagranicznych. Po raz pierwszy udział wezmą m.in. takie firmy jak: ACCS, ADVANCED SPORTS GmbH, AM GROUP PLUS , BRANDER, BÜCHEL, CREATIE BIKES, DERBY CYCLE WERKE, DIPARO POLSKA, EPS, HOTA OSTRAVA, KOMPERDELL SPORTARTIKEL GmbH, MIKA , MIRTEX-POLAND, Przedsiębiorstwo HN , ROMA, TOLEK, SOTIMA, SPORT - FRIEZEIT, THULE, WIT-POL-ROWERY, WygodnyRower.pl. Po raz kolejny na terenie targów powstanie specjalna strefa testowania rowerów elektrycznych i nietypowych, mrożące krew w żyłach ewolucje na rowerze zaprezentuje mistrz Krystian Herba. Wszystkich wystawców i gości zapraszamy do udziału w pokazach mody rowerowej, spotkaniach branżowych i szkoleniach technicznych.

KIELCE BIKE-EXPO Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie ponadto Międzynarodowy konkurs “ZAPROJEKTUJ ROWER I POKAŻ GO ŚWIATU” organizowany w ramach programu DCK - LINK.

Celem konkursu jest stworzenie przez młodych i kreatywnych designerów projektów rowerów konkurencyjnych do modeli obecnie istniejących na rynku, stworzenie nowego rozwiązania technicznego, ukazanie nowego spojrzenia na tematykę rowerową. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, Wzornictwa Przemysłowego, wyższych uczelni z kierunków projektowania, kierunków inżynierskich, projektantów prowadzących niezależną działalność oraz hobbystów zainteresowanych branżą.

Mail rezerwacyjny: marcjan.j@targikielce.pl
Mail informacyjny: Joanna Marcjan - tel. +48 41 365 12 43


Organizator

Targi Kielce S.A.
Adres:
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. +48 41 365 12 43
fax
e-mail:
www: http://www.targikielce.pl/index.html?k=bike_expo&s=ogolnewróć