Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Międzynarodowa Konwencja Fitness Masters

18-10-2008

Już 18 października 2008r. w Hali Sportów Walki AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34 odbędzie się Międzynarodowa Konwencja Fitness Masters, której organizatorem jest Forest - Fitness.


 

 

Forest – Fitness z duma prezentuje najnowszą inicjatywę. Od września nawiązał współpracę ze szkołą instruktorów Masters stawiając na doświadczenie, łącząc pasję i  energię.

 

Szkołę Masters założyło trzech czołowych polskich instruktorów którzy wspólnie przeprowadzili kilka tysięcy godzin zajęć. Bogaty wachlarz oferowanych przez nich warsztatów i szkoleń z pewnością podniesie umiejętności praktyczne i pogłębi wiedzę instruktorów klubu. Przyczyni się to do zwiększenia atrakcyjności i kompleksowości oferty a przez to satysfakcji jego członków.

 

Jednym z pierwszych efektów tej współpracy z Masters jest unikalna, pierwsza w Polsce tego typu konwencja. Odbędzie się ona 18.10.1008 na Warszawskim AWF. Światowej sławy prezenterzy fitness m.in. Steve Boatt, Piotr Pawłowski, Kasia Zaklikowska, Joanna Patyra poprowadzą zajęcia dla profesjonalistów którzy chcą podnosić swe kwalifikacje ucząc się od najlepszych ale również dla tych, którzy po prostu czerpią z fitness to co najlepsze dla ciała i przyjemności. Zajęcia praktyczne o różnym stopniu zaawansowania będą uzupełnione teorią oraz szkoleniami m.in. z zakresu żywienia w sporcie i rekreacji. Gwarancja jakości i wysoki poziom oraz kilkuset uczestników konwencji stworzy wyjątkową atmosferę w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Szczegółowe informacje oraz program Konwencji znajdą Państwo na stronie www.masters-fitness.pl

Zapraszamy również na stronę Forest - Fitness www.forest-fitness.pl

wróć