Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

VIII Ogólnopolska Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

05-11-2008

W dniach 5-6 listopada 2008 w Kielcach odbędzie się VIII edycja Ogólnopolskiej Wystawy Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT.

 

Wystawa SPORT-OBIEKT jest poświęcona prezentacjom nowych trendów w budownictwie sportowym, produktów związanych z ich kompleksowym wyposażeniem oraz systemów kontroli dostępu do obiektów sportowych. Na targach swoją ofertę przedstawiają producenci wyposażenia hal i stadionów, a także sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Kieleckie targi SPORT-OBIEKT, jak co roku, odwiedzą przedstawiciele klubów piłkarskich zajmujący się bezpieczeństwem na stadionach, prezesi i wiceprezesi klubów oraz przedstawiciele władz miast i samorządów. Podczas ubiegłorocznej edycji zdecydowaną większość gości odwiedzających naszą wystawę stanowili właśnie przedstawiciele klubów piłkarskich, odpowiadający za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych. Z roku na rok przybywa także przedstawicieli miast i gmin, co wskazuje na coraz częstsze inwestycje samorządów w infrastrukturę sportową.

 

Każdego roku wystawie towarzyszą konferencje, seminaria tematycznie związane z zabezpieczeniami i monitorowaniem obiektów sportowych oraz miast.

 

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznym targom będzie już ósma Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczny Stadion” organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej. Konferencja jest elementem ogólnonarodowej kampanii na rzecz poprawy bezpieczeństwa, a także estetyki i komfortu na obiektach sportowych, a jej tematem jest budowa i modernizacja oraz zwiększanie bezpieczeństwa w obiektach sportowych w Polsce.

wróć