Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

„Endorfiny na lato” z MultiSport!

2016-07-13

MultiSport wprowadza dostęp do rowerów miejskich, parków linowych, odkrytych basenów i kąpielisk, a także szerszej bazy obiektów sportowo- rekreacyjnych.
Użytkownicy będą mieli również dostęp do audiobooków. „Endorfiny na lato” – dla kondycji, dla relaksu, dla zdrowia! Lato już w pełni – długie, ciepłe, słoneczne dni warto wykorzystać w aktywny sposób. Kiedy temperatura oscyluje w granicach 30ºC, a duża dawka witaminy D wpływa na dobry nastrój, warto wyjść na świeże powietrze i skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej na tegoroczne wakacje przez MultiSport. Miłośnicy jazdy na rowerze posiadający karty MultiSport Plus, Classic i MultiActive, mogą od 25 czerwca codziennie przez godzinę, korzystać z usługi wypożyczenia roweru miejskiego, obsługiwanego przez NextBike w 12 miastach na terenie całej Polski, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
W ramach przygotowanego przez MultiSport programu „Endorfiny na Lato” wszyscy użytkownicy kart mają również dostęp do 53 odkrytych basenów w 46 miastach na terenie całej Polski, gdzie w upalne dni będą mogli poszukać ochłody i relaksu. Kolejną atrakcyjną usługą w wakacyjnej ofercie są parki linowe. To doskonała propozycja spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Emocjonującą zabawą na wysokościach mogą cieszyć się wszyscy posiadacze kart MultiSport Plus i MultiSport Plus Kids.

Poza rozwijaniem ciała istotne jest również poszerzanie wyobraźni, kreatywności i wiedzy. Dlatego każdy użytkownik programu MultiSport może pobrać audiobooka ze specjalnej oferty Audioteka.pl, który uatrakcyjni mu wakacje i pozwoli się zrelaksować. Słuchanie ulubionego autora w trakcie wakacyjnych podróży pozytywnie wpłynie na stan umysłu i jakość wypoczynku.

Ponadto, mieszkańcy Warszawy i wszyscy Ci, którzy zaplanowali tego lata wizytę w stolicy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji. Od 1 lipca ruszają zapisy na specjalny trening z Ewą Chodakowską. Użytkownicy kart MultiSport będą mogli tym samym wziąć udział w największym MultiSportowym wydarzeniu, które odbędzie się 30 lipca w warszawskiej hali EXPO XXI. Z kolei w każdą sobotę czerwca i lipca odbywają się treningi piłkarskie dla dorosłych i dzieci z trenerami Legii Warszawa.

- Program „Endorfiny na lato” zapewnia posiadaczom kart MultiSport możliwość skorzystania z wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zarówno w obszarze rekreacji, jak i aktywności o dużej dawce energetycznej. Naszym celem jest, aby tegoroczne wakacje były dla użytkowników MultiSport dużo zdrowsze, aktywniejsze, a tym samym bardziej jakościowe i przyjemne. – powiedział Marcin Niewiadomski, odpowiedzialny za relacje z użytkownikami w Benefit Systems.

Szczegółowe informacje o wakacyjnych atrakcjach znaleźć można na www.wakacjezmultisport.pl. Rejestracja w systemie rowerów miejskich – www.multisportbike.pl. Lista obiektów dostępnych w ramach konkretnego typu karty podana jest na stronie benefitsystems.pl.

Więcej informacji: www.benefitsystems.pl oraz wakacjezmultisport.pl.

- inf własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: