Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Wykorzystaj możliwości, jakie dają Targi INFRASNOW!

2015-11-04

Udany wyjazd na ferie zimowe to nie tylko czas spędzony na dobrze wyposażonym stoku! Co jeszcze gwarantuje sukces ośrodków sportów zimowych? Sfera sportów zimowych i rekreacji musi łączyć się z kompleksową obsługą hotelarską, turystyczną i gastronomiczną. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia Targów Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW, które  odbędą się w towarzystwie  tegorocznych Targów HORECA® w Krakowie.

O czym warto pamiętać odwiedzając Targi?

PROGRAM TOWARZYSZĄCY.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem seminariów i warsztatów towarzyszących Targom INFRASNOW. W programie m.in. składania zamówień publicznych, źródeł finansowania inwestycji w turystyce, marketingowych kanałów dotarcia do klienta, efektywności energetycznej stacji narciarskich, a także tworzenia regulaminów dla obiektów sportów zimowych oraz instrukcji obsługi sprzętu sportowego.
Harmonogram.

Warto zobaczyć: eksperci w branży - MND Group
MND Group, LST Ropeway System, SUFAG, TECHFUN, MBS -eksperci w swoim fachu, zawsze wśród czołowych firm i marek w branży, pojawią się również u nas na Targach. Najnowocześniejsze systemy naśnieżania, koleje krzesełkowe, wyciągi, koleje gondolowe, zabezpieczenia stoków narciarskich, parki linowe, kolejki górskie oraz tyrolki ZipRider - to wszystko na stoisku C13!

KONKURS
Weź udział w konkursie! W czasie Targów można wygrać także pobyt dla 2 osób w Top *** Residence Kurz wraz z 6 dniowym skipassem i wypożyczeniem sprzętu narciarskiego! Więcej informacji>>

ZAPROSZENI GOŚCIE.
Spotkaj się z Gościem specjalnym Targów - Pan Sepp Platzgummer opowie o swoich doświadczeniach w prowadzeniu popularnego ośrodka sportów zimowych w Maso Corto we Włoszech i podzieli się sprawdzonymi sposobami na skuteczną promocję i przyciągnięcie zainteresowania klientów. Pan Sepp Platzgummer poprowadzi wykład: Rozwój ośrodków narciarskich i całoroczna promocja przy współpracy z informacją turystyczną oraz innymi kluczowymi partnerami / Prezentacja ośrodka Top Residence Kurz w Maso Corto (Piatek, godz. 13.45, sala Lwów ).

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: