Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®

2015-09-10

Już za 2 dni w Gorges du Verdon rozpocznie się niezwykłe święto sportów outdoorowych – The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®. W programie imprezy znalazły się między innymi pokazy filmów, warsztaty oraz treningi ze sportowcami teamu The North Face.

Niezależnie od tego czy jest to podróż w najdalsze zakątki świata czy testowanie możliwości własnego ciała i umysłu, potrzeba eksploracji jest tym, co motywuje nas do działania. To właśnie tym, którzy nigdy nie przestają odkrywać, dedykowane jest nie-zwykłe wydarzenie The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®. Impreza rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 12 września, tuż przed zachodem słońca. Podczas festiwalu uczestnicy wezmą udział w zajęciach, które podzielono na warsztaty, spotkania "Story Teller" i projekcje filmowe oraz treningi fizyczne.

Największą gratką dla zgromadzonych w Gorges du Verdon miłośników sportów outdoorowych będą treningi, które poprowadzą zawodnicy teamu The North Face. Zajęcia pod okiem Seba Chaigneau, Fernandy Maciel, Caroline Ciavaldini oraz Jamesa Pear-sona, Tamary Lunger i Mathieu Maynadiera czy braci Pou będą doskonałą okazją, nie tylko by zasięgnąć porady zawodowych sportowców, ale również, by sprawdzić swoje możliwości w starciu z najlepszymi.

"Trail Runners Workbook" to warsztaty prowadzone przez Seba Chaigneau. Podczas godzinnej sesji francuski biegacz, wielokrotny uczestnik The North Face Lavaredo Ultra Trail, podzieli się cennymi wskazówkami, które pomogą osiągać lepsze wyniki podczas treningów, opowie o swojej miłości do eksploracji i biegania długodystansowego, a także podzieli się historiami z ostatnich 10 lat uczestnictwa w zawodach na dystansach ultra. Zajęcia dotyczące prawidłowego odżywiania poprowadzi tegoroczna zdobywczyni 3. miejsca podczas The North Face Lavaredo Ultra Trail Fernanda Maciel. Zawodniczka, która jest również dyplomowaną dietetyczną, zdradzi uczestnikom jak zbudować zrównoważoną dietę, zgodną z potrzebami ciała biegacza. Na uczestników czekać będą również warsztaty kulinarne. Pod okiem profesjonalnego kucharza, dowiedzą się jak gotować podczas wypraw na łonie natury i jak w tym celu najlepiej wykorzystywać otaczające nas środowisko. Z kolei podczas warsztatów fotograficznych z Eddim Gianelloni dowiedzą się jak, za pomocą aparatu, uchwycić to, co nieuchwytne podczas aktywności outdoorowej.

W programie przewidziano również spotkania z cyklu "Story Teller". Będzie to wyjątkowa okazja, aby przy świetle księżyca posłuchać pasjonujących opowieści Simone Moro, Yuji Hiryama, Herve Barmasse-a oraz Caroline Ciavaldini i Jamesa Pearsona o ich wyprawach w najdalsze zakątki świata. Wśród wyświetlanych podczas festiwalu produkcji outdoorowych, uczestnicy zobaczą między innymi Valley Uprising, The Flying Frenchies Back to The Fiords a także zwycięzcę Sundance Festival 2015 w kategorii Nagroda Publiczności, film MERU.

The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep® to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie w świecie sportów outdoorowych. Podczas tej jedynej w roku nocy, w jednym miejscu, spotkają się miłośnicy biegania, wspinaczki czy trekkingu, by pod rozgwieżdżonym niebem Gorges du Verdon podzielić się swoją największą pasją z podobnymi sobie fanami aktywności na świeżym powietrzu.

Więcej informacji o The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep® znaleźć można na stronie: www.thenorthfacejournal.com.

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: