Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Antonelli z rekordem pola na LOTOS Polish Open!

2015-07-28

LOTOS Polish Open po raz kolejny rozpoczął się spektakularnie. Tak jak w latach ubiegłych już pierwszego dnia padł rekord pola – 67 uderzeń na Sierra Golf Club.  Należy on  do Davida Antonelli, który tym samym wysunął się na prowadzenie w turnieju.

Francuz Antonelli już po raz trzeci pojawił się na turnieju LOTOS Polish Open. W zeszłym roku uplasował się na pozycji 6., a w 2013 roku był 37. Dzisiaj pierwszą dziewiątkę zakończył eaglem, kolejne dziewięć dołków również przyniosło mu eagle’a na dołku nr 17.„Jestem bardzo zadowolony z wyniku, bardzo dobrze putto wałem i mam nadzieję jutro utrzymać ten sam rezultat”, powiedział po rundzie.
Putting był kluczem do sukcesu dzisiejszego dnia. Jak podkreślali zawodnicy pole jest przygotowane fantastycznie, a greeny są bardzo szybkie. „Greeny w Niemczech na turniejach Pro Golf Tour są rzeczywiście wolniejsze, ja jednak staram się do tego przystosować”,  powiedział  jeden z Polaków Kamil Chojnicki.  „Pole jest bardzo dobrze przygotowane. Ustawione dosyć ciężko, ponieważ jest wysoki rough i szybkie greeny. Było wietrzenie ale jakościowo pole jest w super kondycji”, dodał Mateusz Gradecki.

Jedno uderzenie straty do lidera ma Niemiec Stephan Gross, który zagrał 68 uderzeń. Trzecią lokatę ex aequo dzieli zwycięzca zeszłorocznego LOTOS Polish Open Berni Reiter, lider rankingu Order of Merit Pro Golf Tour – Philipp Mejow oraz reprezentant Szkocji Chris Robb.

Wśród reprezentantów Polski prowadzi członek PGA Polska Peter Bronson, który zagrał jedno uderzenie poniżej par i wraz z czterema zawodnikami znajduje się na siódmym miejscu . Na par pola zagrał kolejny reprezentant PGA Polska  – Ian Ashenden.  „Mam nowe nastawienie do gry i dobrze się z nim czuję. Jutro zamierzam grać tak samo jak dzisiaj”, podsumował Ian.

Kamil Chojnicki, który niespełna tydzień temu zwyciężył w swoim pierwszym zawodowym turnieju jest na +2. „Z wyniku jestem zadowolony, z gry niespecjalnie . Nie uderzałem piłki tak jak chciałem, zostawiałem sobie długie putty, na szczęście dobrze puttowałem, także jakoś się to poskładało w całość.”, powiedział Kamil. Taki sam wynik ma również reprezentant PGA Polska Thomas Bosco  Cwiok.  Dwa uderzenia powyżej par to także rezultat Oskara Zaborowskiego, który w tych zawodach uzyskał najlepszy wynik wśród amatorów.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: