Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness.

2015-07-13

W dniach 12-13 września 2015 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness.
To największe targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.


FIWE to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu. To także doskonała okazja do spotkań i wymiany wiedzy pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu. Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizator, firma Reinhold EXPO, podjęła decyzję o trzykrotnym zwiększeniu powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprezy z 2014 roku.

Goście specjalni, pokazy i prelekcje
Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Publiczność zostanie zaproszona do udziału w wyjątkowych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży.

Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. Ambasadorami FIWE zostali: Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz, Michał Fijałka, Rafał Moks, Waldemar Nol, Łukasz Kaźmierczak i Bartosz Więckowski.

Co nowego w tym roku?
Na gości tegorocznej edycji FIWE czeka sporo nowości. Na powiększonej powierzchni wystawienniczej pojawią się nowe strefy tematyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszą z nich będzie FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Będzie ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikalnej wiedzy.
W ramach FIWE EXPERTS odbędą się: międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami. FIWE EXPERTS to niepowtarzalna okazja zdobycia cennej wiedzy i porad od najlepszych w swoim fachu.

Kolejna strefa to nie lada gratka dla miłośników atletycznych sylwetek. FIWE BODYBUILDING to zawody kulturystyczne, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic Europe 2015!  Właściciele największych klubów i siłowni zaprezentują swoich najlepszych zawodników, którzy przez lata pracowali nad idealną formą.

Trzecia strefa to coś dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej – prowadzone przez master trenerów międzynarodowej sceny fitness treningi powered by Reebok! Będzie to niepowtarzalna okazja by sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość.  Do udziału w treningach prowadzonych przez instruktorów z całego świata zapraszamy wszystkich gości targów!

Niesamowite emocje uczestnikom tegorocznej edycji zapewnią także pierwsze w Polsce zawody Street Workout. Pierwszego dnia, podczas Street Workout Showcase, kilkudziesięciu atletów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności w formie choreografii i freestyle. Drugi dzień to Bar Battle – uczestnicy wyłonieni przez Jury na podstawie wideo-kwalifikacji będą zmagać się w kilkuetapowym konkursie na specjalnie przygotowanej konstrukcji drążków i poręczy.

Zapraszamy! 12-13.09.2015r. Warszawa, Warszawskie Centrum EXPO XXI
Więcej informacji na: www.fiwe.pl oraz na oficjalnym profilu FIWE na Facebook-u

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: