Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Dedykowany serwis poświęcony współpracy Epson z zespołem Formuły 1

2015-04-30

Podobnie jak na innych europejskich stronach Epson, na polskiej witrynie firmy uruchomiony został specjalny serwis poświęcony współpracy Epson i zespołu F1 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™

Pod adresem www.epson.pl/formula1 znaleźć można informacje o współpracy, jej zakresie i wynikającej z niej wzajemnej synergii, a także poznać wyniki, terminy nadchodzących wyścigów oraz ciekawostki z życia drużyny Mercedes F1, w barwach której ściga się m.in. obecny mistrz świata Lewis Hamilton.

Epson na początku roku 2015 został oficjalnym partnerem MERCEDES AMG PETRONAS, dostarczając wsparcie w zakresie drukarek atramentowych, skanerów, projektorów 3LCD oraz urządzeń osobistych, włączając w to inteligentne okulary i odzież zawierającą technologie.

Logo firmy EPSON widnieje zarówno na samochodach zespołu MERCEDES AMG PETRONAS oraz na kaskach i kombinezonach kierowców zespołu - Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga. Lokalizacja 20 wyścigów Formuły 1 w różnych częściach świata, pokrywa się z obecnością Epson w tych rejonach, czemu firma będzie miała możliwość zaprezentowania swoich niepowtarzalnych i zaawansowanych technologii i umocnienia relacji z klientami.

Adres dedykowanej strony: www.epson.pl/formula1

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: