Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Ruszyły zapisy na golfowe święto pań – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

2015-03-10

Już po raz IX rozpoczęły się zapisy na jeden z najbardziej prestiżowych w tej części Europy i jednocześnie największy w Polsce kobiecy turniej golfowy – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Sportowa rywalizacja odbędzie się w dniach 18-19 maja, na polu golfowym Sand Valley G&CC, nieopodal Wzgórz Dylewskich.

Jak co roku do zdobycia punktów w tym prestiżowym turnieju, sklasyfikowanym w I kategorii rankingowej, chętnych nie brakuje.

W ostatniej edycji turnieju udział wzięły 74 Panie z całego świata. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania. Dzisiaj nasz rodzimy, polski turniej jest największym i najbardziej prestiżowym kobiecym turniejem golfa w tej części Europy.

Udział w rozgrywkach to dla Pań regularnie grających w golfa możliwość zdobycia cennych punktów do Rankingu Polskiego Związku Golfa. To też szansa dla osób, które dopiero chcą spróbować swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie sportu. Warto przypomnieć, że to właśnie na turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup odnosiła swoje pierwsze sukcesy Martyna Mierzwa – pierwsza polska golfistka, która stara się o start na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

„Bardzo dobrze wspominam moją obecność na turniejach Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. I chociaż dzisiaj, jako zawodowa golfistka, nie mogę już brać udziału w rywalizacji, to jeżeli  harmonogram mi pozwala, z przyjemnością śledzę rywalizację pań walczących o punkty nieopodal Wzgórz Dylewskich” – powiedziała Martyna Mierzwa.

Obecne na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup Panie doceniają również doskonałą organizację turnieju. Organizatorzy dbają bowiem, aby oprócz głównej rywalizacji, Panie miały możliwość wzięcia udziału w dodatkowych konkursach i zabawach. Te uzupełniające elementy stanowią szczególną atrakcję, dając szansę zdobycia nagród od sponsorów wydarzenia, do których należą firma YES, Chervo, Deutsche Bank, TAG Heuer, Perrier-Jouët oraz Audi Rowiński-Wajdemajer. Dr Irena Eris Ladies Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: