Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

ISPO 2015 oczami GOFIT

2015-03-03

Od 5 do 8 lutego 2015 r. w Monachium odbyły się największe w Europie międzynarodowe targi sportowe. W jednym z najważniejszych spotkań marek i producentów działających w branży sportowej wzięło udział kilkadziesiąt polskich firm.

ISPO w pigułce

ISPO czyli Międzynarodowe Targi Sprzętu Sportowego i Mody Sportowej odbywają się co roku na przełomie stycznia i lutego w Monachium. W 2015 r. wydarzenie to zgromadziło ponad 80 tys. odwiedzających z całego świata. Na powierzchni 180 tys. m2, w 16 halach swoją ofertę zaprezentowało ponad 2800 firm, w tym największe międzynarodowe marki, a także mniejsi producenci, często niszowych branż. W 2015 r. przedstawiło swoje produkty 48 firm z Polski, a wśród nich znalazły się: GOFIT, 4F, Active Pro, Vision One, Innovators, KAPS, Milo-Sport, Aqua-Speed, Bat Sport, GT Sport, Pająk, Sure Shot, Turbokolor, Zagano i wiele innych.

W trakcie ISPO przyznawane są nagrody ISPO BRANDNEW Awards (dla młodych przedsiębiorców za innowacyjne produkty) oraz Eco Responsibility Award (dla producentów przestrzegających zasad ochrony środowiska). Dodatkową atrakcją dla zwiedzających są także spotkania ze znanymi sportowcami. W tym roku ISPO zaszczycili swoją obecnością m.in. Reinhold Messner, Alberto Tomba, Philipp Lahm, Michael Phelps, Marcus Wasmeier i wiele innych gwiazd. Mają miejsce także pokazy mody sportowej oraz wiele innych mniejszych imprez towarzyszących.

Po godzinach odbyło się kolejne już spotkanie polskich wystawców oraz dziennikarzy w restauracji w centrum Monachium. Spotkanie to okazja do relaksu po intensywnym dniu oraz wymiany doświadczeń w luźniejszej atmosferze.

ISPO oczami GOFIT
GOFIT Sp.  z o.o. – jesteśmy producentem trampolin ogrodowych oraz fitnessowych. Na ISPO wybraliśmy się po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni! Był to bardzo inspirujący dla nas czas, w trakcie którego nawiązaliśmy mnóstwo nowych kontaktów. W tym roku zaprezentowaliśmy nasz nowy produkt – profesjonalną trampolinę fitness, przeznaczoną do ćwiczeń i rehabilitacji. Nasza trampolina polskiej produkcji o wzmocnionych parametrach zapewnia znacznie większą wytrzymałość i posiada wiele wersji kolorystycznych. Dzięki temu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających z wielu państw.

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: