Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Imprezy towarzyszące Targów Kielce Sport EXPO 2015

2015-03-02

Równolegle z wystawą KIELCE SPORT- EXPO odbyła się druga edycja SALONU TURYSTYKI I SPORTÓW WODNYCH, do udziału w którym zgłosiły się firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt i akcesoria do uprawiania sportów wodnych przede wszystkim kajakarstwa. Salon był okazją również do spotkań żeglarzy.

W Targach Kielce ze swoją ofertą gościły kluby z rejonu województwa świętokrzyskiego związane z żeglarstwem - m.in. Klub Morski Horn, Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Uczniowski Klub Sportowy "Zalew Kielce" oraz 33 Kielecka Harcerska Drużyna Żeglarska. Jedną z atrakcji były spotkania z konstruktorami z województwa świętokrzyskiego. Dodatkowo obejrzeć można było wystawy "Szkutnictwo w Kielcach" ze zdjęciami najciekawszych jachtów skonstruowanych lub zbudowanych w Kielcach oraz sylwetkami konstruktorów, "60 lat Zalewu Kieleckiego" - historia sportu żeglarskiego w mieście czy "20 lat Klubu Morskiego Horn". Jednym z gości tegorocznej edycji SPORTÓW WODNYCH był Aleksander Doba podróżnik roku według National Geographic, który m.in. jako jedyny człowiek dzięki sile mięśni, samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej. W specjalnym spotkaniu z Aleksandrem Dobą podczas konferencji „Zagospodarowanie szlaków wodnych ze szczególnym uwzględnieniem turystyki kajakowej” udział wzięło ponad 100 osób.

Wydarzeniem specjalnym dla wystawców był turniej w kręgle. Świetna zabawa przyciągnęła kilkudziesięciu graczy i tłumy kibiców. Zmagania wygrała drużyna z firmy Division B-2.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: