Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Kusznierewicz wypromuje Qualia Development

2012-05-04

Mateusz Kusznierewicz będzie reklamował firmę deweloperską Qualia Development z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego. Żeglarz kupił w inwestycji Neptun Park penthouse z widokiem na morze i otaczający osiedle Park Reagana w Gdańsku.

W ramach współpracy z Qualia Development, Kusznierewicz będzie uczestniczył w regatach organizowanych dla mieszkańców Neptun Parku. Ma też zaktywizować swoich sąsiadów poprzez spotkania na porannym joggingu na plaży, otworzyć szkółkę żeglarską i zająć się propagowaniem tego sportu wśród mieszkańców inwestycji.

Kusznierewicz weźmie także udział w kampanii, w której będzie polecał Neptun Park. Dzwoniąc na infolinię Qualia Development będzie można usłyszeć głos sportowca. Na krótkich filmach w internecie będzie też można śledzić relacje z tego, jak wraz z rodziną urządza swój apartament. Z kolei na swojej stronie internetowej żeglarz opisze jak się w nim mieszka.

Kampania obejmie także reklamy w prasie, internecie i na outdoorach w Trójmieście oraz informacje na witrynie Qualia Development.

wróć



Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: