Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Wygraj bilety na UEFA EURO 2012™ z adidas i GO Sport

2012-03-09

Kolejna szansa dla kibiców piłkarskich! Oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™ - marka adidas i sieć sklepów GO Sport zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym rozdanych zostanie pięć podwójnych biletów na piłkarskie święto w Polsce.


Aby wziąć udział w konkursie należy w marcu kupić dowolne buty piłkarskie z linii adizero f50 w jednym ze sklepów GO Sport w całej Polsce. Przy zakupie wystarczy wypełnić krótki formularz i odpowiedzieć na futbolowe pytanie konkursowe. Autorzy pięciu najciekawszych odpowiedzi otrzymają podwójne wejściówki na jeden z meczów UEFA EURO 2012™ w Polsce.

Także w marcu w sklepach GO Sport można będzie spotkać się z ekspertami futbolowymi adidas, którzy doradzą nie tylko w doborze odpowiedniego sprzętu do piłki nożnej, ale też udzielą rad treningowych zainteresowanym osobom. Eksperci czekają na fanów futbolu w piątki w godz. 16-20 oraz w soboty i niedziele w godz. 13-20.

adizero f50 to najlżejsze buty piłkarskie na rynku, stworzone w celu zwiększenia szybkości piłkarza na boisku. Zostały opracowane z wykorzystaniem przełomowej technologii miCoach, która pomaga poprawić wyniki każdemu zawodnikowi, w tym takim gwiazdom światowego futbolu, jak Lionel Messi czy David Villa.

Więcej informacji o całej akcji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie:
http://www.go-sport.pl/kampanie/adidas_football/index.html

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: