Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Dobiegają końca procedury przyjmowania Stadionu Narodowego

2011-12-16

Na Stadionie Narodowym w Warszawie trwają kontrole Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego przed dopuszczeniem obiektu do użytkowania. Kontrole przebiegają bardzo sprawnie, ale z uwagi na rozmiary obiektu i obszerność dokumentacji prace trwają już dwa tygodnie.

Prezes NCS Rafał Kapler uważa, że w najbliższych dniach stadion, z wyłączeniem płyty boiska, gdzie trwają jeszcze prace, otrzyma pozwolenie na użytkowanie, ale z uwagi na zbliżający się okres świąteczny uzasadnione jest przesunięcie uroczystości otwarcia na styczeń przyszłego roku. "Jedyny termin, jaki wchodził ewentualnie w rachubę, to najbliższy weekend. Uznaliśmy, że w tej sytuacji lepiej zaplanować otwarcie na styczeń" - wyjaśnił.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej poświęconej wrześniowemu występowi na Stadionie Narodowym zespołu Coldplay Rafał Kapler ujawnił, że NCS planuje w przyszłym roku przeprowadzenie dziesięciu dużych imprez, poza pięcioma meczami piłkarskich mistrzostw Europy. Połowa z tych wydarzeń to imprezy sportowej - mecze piłkarskie, mecz futbolu amerykańskiego i uroczystość otwarcia, pozostałe to wydarzenia kulturalne, głównie koncerty znanych wykonawców.

- PAP

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: