Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Holmes Place ma nowego Dyrektora

2011-10-04

Sean Turner (42) został nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu na Europę wiodącej europejskiej sieci klubów fitness - Holmes Place.

Pan Turner będzie odpowiedzialny za strategię Holmes Place w  Czechach, Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Węgrzech i Grecji. Podstawowym celem Pana Turner‘a będzie konsolidacja strategii sprzedaży i marketingu w siedmiu krajach, oraz dalszy rozwój działalności Holmes Place i umacnianie świadomości marki klubów.

Wypowiadając się na temat swojego nowego stanowiska, Sean Turner powiedział: "Nie mogę doczekać się wyzwań, które są związane z nowym stanowiskiem, ponieważ widzę ogromne możliwości  rozwoju naszej strategii na wszystkich siedmiu rynkach i rozwoju marki Holmes Place. Będziemy działać na rzecz stworzenia bardziej kompleksowej oferty usług i produktów dla naszych obecnych i przyszłych klientów oraz umacniania Holmes Place na pozycji lidera w sektorze rozrywkowym."

Sean Turner urodził się w Cape Town, w Republice Południowej  Afryki. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Rozrywką w Wingate Institute. Przed objęciem nowego stanowiska pracował jako Country Manager Holmes Place w Czechach i był odpowiedzialny za wprowadzenie marki na rynku czeskim. Później został Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: