Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Nowy stadion w Gliwicach wkrótce będzie gotowy

2011-06-21

Prace związane z budową nowego obiektu piłkarskiego przy Okrzei w Gliwicach dobiegają już końca. Zamocowano prawie wszystkie krzesełka, trybuny są praktycznie w całości przykryte dachem, położono już też murawę.

 

- Jeśli chodzi o pokrycie dachu, to do ukończenia pozostały nam wycinki na trybunie północnej oraz narożniki - precyzuje Grzegorz Woźniak, kierownik projektu z firmy Polimex-Mostostal realizującej inwestycję. Ta część prac powinna zakończyć się do końca czerwca.

 

Na trybunach stadionu można już wygodnie się rozsiąść. Prawie wszystkie siedziska są już bowiem zamocowane (łącznie ma być ich nieco ponad 10 tysięcy).

 

W budynku klubowym pierwsze i drugie piętro jest już gotowe (układana jest wykładzina). Z parterem budowniczy powinni uporać się w ciągu dwóch tygodni. W budynkach pomocniczych od przyszłego tygodnia na ścianach i posadzkach układane będą płytki, potem do zrobienia zostanie już tylko biały montaż.

 

Drogi dojazdowe i parking okalający bryłę stadionu zostały wybrukowane. Ponadto stawiane są słupy pod ogrodzenie i bramy wjazdowe. Do końca kolejnego tygodnia ma być ukończone boisko treningowe ze sztuczną murawą.

- gazeta katowice

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: