Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Rekordowa Zima Sport

2007-02-13

SportBiznes.pl: Po bardzo udanej edycji Lato Sport, Zima Sport również zapowiada się rekordowo?

Joanna Marcjan: Wystawa obędzie się na ponad 20 tys. (m/kw) powierzchni wystawienniczej. Spodziewamy się około 200 wystawców z całej Polski i z zagranicy. Impreza Lato - Sport udowodniła, że połączenie targów sportowych organizowanych przez firmę Summit i wydawnictwo Góry, to strzał w dziesiątkę. Przygotowując tę wspólną imprezę wystawienniczą, spełniliśmy oczekiwania przedstawicieli branży sportowej i outdoorowej jak również propagatorów i amatorów aktywnych form wypoczynku. ZIMA-SPORT - XVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outodoorowej zapowiadają się tak samo rekordowo jak letnia edycja targów. Można śmiało powiedzieć, iż na chwilę obecną jest to największa tego typu impreza w Polsce.
 

S.B: Jest takie powiedzenie, że targi są wizytówka branży, skoro Lato-Sport było rekordową imprezą pod względem ilości wystawców, to czy mamy boom w branży sportowej i outdoorowej?

J.M: Dzisiaj Polacy żyją bardziej aktywnie niż kiedyś, zdecydowanie więcej poświęcają czasu na sport. Dowodem tego są nowopowstające obiekty sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sporty zimowe są w modzie, a potrzebny do ich uprawiania sprzęt jest w zasięgu ręki niemal każdego amatora aktywnego wypoczynku. Branża sportowa i outdoorowa odnosi coraz większe sukcesy, a coraz większej popularyzacji sportu sprzyjają takie targi jak np. ZIMA czy LATO - SPORT

 

S.B: Do kogo kierowana jest oferta targowa Zima-Sport?

J.M: Targi Zima-Sport są imprezą zamkniętą skierowaną do przedstawicieli branży sportowej i outdoorowej, właścicieli sklepów, hurtowni, dystrybutorów sprzętu i odzieży. To największe targi tej branży w Polsce, umożliwiające nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej współpracy.

 

S.B: Jak zachęciłaby Pani potencjalnych wystawców, aby zaprezentowali swoją ofertę na targach Zima - Sport?

J.M: Targi Zima – Sport są jedyną tego typu w Polsce imprezą o takim wymiarze. Właśnie w Kielcach po raz kolejny spotka się cała sportowa i turystyczna Polska na jednej imprezie targowej. Jest to miejsce, w którym producenci i dystrybutorzy mają możliwość bezpośredniego kontaktu z odbiorcą oraz możliwość zapoznania się z jego oczekiwaniami.
Doświadczenie Targów Kielce, pozycja wicelidera rynku wystawienniczego w Polsce
 i wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują  spełnienie wszelkich oczekiwań, związanych z uczestnictwem w tej wystawie. Oferujemy nowoczesne, klimatyzowane, sprawdzone obiekty wystawiennicze, z pełną infrastrukturą wystawienniczą, parkingami, zapleczem konferencyjnym i socjalnym.
Centralne położenie Kielc na mapie Polski, dogodny dojazd, bardzo dobra baza turystyczna i noclegowa - akweny wodne, stoki narciarskie, trasy turystyczne i rowerowe - to dodatkowe atuty naszej oferty. Jako mieszkańcy turystycznego regionu, przepięknego krajobrazowo i bogatego historycznie, o dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystycznej i sportowej, doceniamy i rozumiemy potrzeby naszych wystawców oraz gości.

 

S.B: Jakie niespodzianki czekają na odwiedzających targi Zima – Sport?

J.M: Planujemy urozmaicić targi Zima-Sport dodatkowymi atrakcjami. Jesteśmy w fazie ich przygotowań i żeby nie zapeszać wolimy na razie nie zdradzać szczegółów.


S.B: Czego można życzyć Pani i całemu zespołowi Zima - Sport?
J.M: Chcielibyśmy, aby Kielce stały się miejscem spotkań tuzów branży sportowej i outdoorowej.
Pragniemy stworzyć dla naszych wystawców niezapomniany klimat spotkań nie tylko biznesowych, lecz również tych towarzyskich.  Mamy nadzieje że Targi ZIMA SPORT staną się wkrótce jedna z największych imprez tej branży nie tylko w Polsce ale i w Europie.

 

Rozmawiał Piotr Urbański.

- inf własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: