Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Centrum Medyczne VIMED – zadba o Twoje zdrowie, sprawność i urodę.

2010-03-30

CM VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej, oparty na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego indywidualnego genotypu. Nowoczesną diagnostykę, tysiącletnie doświadczenia medycyny naturalnej, osiągnięcia medycyny akademickiej oraz najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki połączyliśmy z najnowocześniejszymi urządzeniami zabiegowymi.


Misją VIMEDU jest zapobieganie chorobom na bardzo wczesnym etapie oraz rozwiązywanie problemów zdrowotnych o charakterze przewlekłym. Udowadniamy też, że zdrowie jest piękne – pomagamy naszym pacjentom trwale odzyskiwać młodość, sprawność, urodę, zgrabną sylwetkę i doskonałe samopoczucie.
Stosując unikalną, zaawansowaną diagnostykę, konsultacje medyczne i dietetyczne oraz najnowocześniejsze zabiegi fizjoterapeutyczne, Centrum Medyczne VIMED zyskało uznanie tysięcy pacjentów, którzy znaleźli tu rozwiązanie swoich skomplikowanych, często uciążliwych i przewlekłych problemów zdrowotnych i estetycznych.


Oferta skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na płeć, wiek i aktualny stan zdrowia.


Dzieciom i nastolatkom proponujemy pomoc w leczeniu alergii, w utrzymaniu zgrabnej sylwetki, rozwiązaniu problemów ze skórą, czy braku koncentracji.
Sportowcom oferujemy szybką regenerację po wysiłku i możliwość uzyskiwania najlepszych wyników.
Osobom planującym założenie rodziny zapewnimy bezpieczny i łagodny przebieg ciąży oraz zdrowe potomstwo.
Dla osób w sile wieku oferujemy terapię pomagającą przezwyciężyć stres i zmęczenie, pomagamy zachować naturalną urodę, młody wygląd i pełnię energii.
Osobom, cierpiącym na przewlekłe dolegliwości pomagamy odzyskać komfort życia.

 

W ramach Centrum Medycznego VIMED oferujemy:


• Skuteczne odchudzanie - leczenie nadwagi i chorób metabolicznych
• Leczenie niepłodności u kobiet i mężczyzn
• Klinikę ginekologiczną – leczenie chorób kobiecych
• Profilaktykę i leczenie chorób przewlekłych
• Medycynę estetyczną i przeciwstarzeniową

 


Zdrowie i dobre samopoczucie pracowników jest kluczem do sukcesów ekonomicznych. Dla właścicieli i kadry zarządzającej przedsiębiorstw stworzyliśmy specjalną:


OFERTE DLA FIRM
Więcej informacji o terapii w Centrum Medycznym VIMED znaleźć można w Przewodniku dla Pacjentów: 

 "Kod Metaboliczny - sekret zdrowia, urody i młodości"

 


Nasza Oferta


Skuteczne odchudzanie - leczenie nadwagi i chorób metabolicznych


Skuteczne odchudzanie bez środków farmakologicznych, wyczerpujących ćwiczeń, uczucia głodu i efektu jo-jo. Regulujemy procesy metaboliczne i pozwalamy trwale pozbyć się nadwagi. Dzięki poznaniu prawdziwych mechanizmów nadwagi i otyłości możemy zaoferować najbardziej skuteczną i bezpieczną terapię odchudzającą. Doskonałe wyniki terapii, niespotykana gdzie indziej skuteczność i tysiące zadowolonych pacjentów - to nasza wizytówka. Jeżeli interesuje Cię trwałe i skuteczne odchudzanie, w Warszawie jest VIMED!!! Centrum Medyczne VIMED - Niepubliczny Zespól Opieki Zdrowotnej oferuje jedyny w Polsce autorski program odchudzania o udowodnionej, niezwykle wysokiej skuteczności, gwarantujący odzyskanie zdrowia wraz z utratą zbędnych kilogramów.
Ile to kosztuje?  Nie mało. Jednak, jeśli porównasz naszą ofertę z innymi skutecznymi metodami zwalczania nadwagi, szybko dojdziesz do wniosku, ze jest to nie tylko najszybsza, najbardziej skuteczna i najbardziej bezpieczna metoda. Zorientujesz się, że jest to też najtańsza ze wszystkich metod, które naprawdę działają.
Podczas terapii odzyskujesz nie tylko urodę i piękną figurę, ale także zdrowie i szansę na uniknięcie wielu chorób przewlekłych.


Leczenie niepłodności – spełniamy marzenia


Specjalizujemy się w zaawansowanej diagnostyce i trwałym leczeniu niepłodności. Należymy do ścisłej czołówki ośrodków w Polsce, łączących procedury medyczne z szerokim wachlarzem metod naturalnych. Doświadczeni ginekolodzy, endokrynolodzy chirurdzy, dietetycy, instruktorzy metod naturalnych oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny, są gwarancją wysokiej jakości, bezpieczeństwa i skuteczności leczenia.
Lekarze położnicy zapewnią także bezpieczne prowadzenie ciąży i niezbędną pomoc przed i poporodową. Oferujemy szeroki wachlarz badań diagnostycznych: diagnostykę ogólnego stanu zdrowia partnerów, kompleksowe badania hormonalne, badania immunologiczne, badania USG 3D/4D, zespół badań owulacji, ocenę drożności jajowodów, badania nasienia. Zaproponujemy najbardziej odpowiednie, dobrane do Państwa potrzeb metody leczenia, ustalimy dalsze postępowanie, zadbamy o komfort i wesprzemy profesjonalną radą. Dajemy nadzieję także tym osobom, które sądziły, że nie mają szans na naturalne rodzicielstwo.

 

Leczenie chorób kobiecych


Kobieta szczęśliwa to kobieta zdrowa i bezpieczna. Najważniejsze to wczesna profilaktyka, systematyczne badania i skuteczne leczenie chorób kobiecych.
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym: USG w pełnym zakresie, także z nagraniem na płytę DVD, Kolposkopia, Cytologia, Wymazy i zabiegowym: Kriochirurgia i Elektrochirurgia. W Centrum Medycznym VIMED zapewniamy opiekę doświadczonych i troskliwych lekarzy w doskonałych warunkach.
Leczymy dolegliwości, takie jak: upławy, nadżerki, endometriozy, nowotwory piersi, rak szyjki macicy, rak jajników i wiele innych. Szukasz dobrego ginekologa, położnika, onkologa w Warszawie, na Mokotowie? Nasza opieka zapewni Ci spokój, bezpieczeństwo i radość bycia kobietą.


Profilaktyka i leczenie chorób przewlekłych


Męczący ból głowy, depresja, sińce pod oczami. Często odczuwane zmęczenie i trudności z przezwyciężeniem różnego rodzaju infekcji lub chorób przewlekłych, nadciśnienie, podwyższony cholesterol, czy wskaźniki stanu zapalnego - to sygnały, których nie wolno bagatelizować. Jeśli dochodzą do tego problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, z którymi pomimo stosowania różnych diet, ćwiczeń i ograniczenia jedzenia, nie możemy sobie poradzić - warto bardziej wnikliwie przyjrzeć się temu, co jemy. Najprawdopodobniej zmagamy się z przewlekłym stanem zapalnym wywołanym przez ukrytą – opóźnioną niepożądaną reakcją pokarmową na często spożywane produkty. Podczas terapii zidentyfikujemy te produkty, pomożemy oczyścić organizm i wyeliminujemy przewlekły stan zapalny.  To immunomodulujące podejście powoduje, że zregenerowany i odciążony system immunologiczny, zacznie lepiej chronić nasze ciało i zwalczać choroby przewlekłe, m.in. takie jak: migrena, zaburzenia hormonalne, przewlekle choroby skóry, choroby stawów, cukrzyca typu II, choroby układu krążenia, choroby nowotworowe i inne.
Nasi pacjenci, powracając do zdrowia, odzyskują szansę na czerpanie z życia pełnej satysfakcji. Zmniejsza się ryzyko zachorowania na większość chorób przewlekłych.

 

Medycyna przeciwstarzeniowa i estetyczna


Medycyna przeciwstarzeniowa to nowa specjalność medyczna, której celem jest zapobieganie chorobom, ich wczesne wykrywanie i leczenie oraz odwracanie dysfunkcji i zaburzeń związanych z wiekiem. Zajmuje się tym, by jak najdłużej zachować młodość i sprawność, a także by żyjąc dłużej, być w dobrej formie fizycznej i psychicznej i móc w pełni przeżywać radości wieku dojrzałego. Medycyna estetyczna zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Piękna, zdrowa skóra, poprawa samopoczucia i przypływ energii, to  najszybsze korzyści, uzyskiwane po rozpoczęciu programu w Centrum Medycznym VIMED. Możesz wyglądać atrakcyjniej i czuć się młodziej. Jednocześnie, poprawiając kondycję fizyczną zapewnisz sobie zdrowie, młody wygląd i doskonałe samopoczucie na długie lata.

- Vimed

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: