Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

ispo SPORT&STYLE 2007- opinie i komentarze

2007-07-22

Tobias Gröber, Dyrektor Zarządzający ispo Group:

„Poprzez powołanie do życia zupełnie nowej imprezy ispo SPORT&STYLE osiągnęliśmy na razie jedynie pewien cel cząstkowy, który jest tylko jednym z etapów na drodze do osiągnięcia celu finalnego. Myślę, że dzięki tej premierowej edycji pokonaliśmy ok. 65% drogi, w następnym roku planujemy osiągnąć 85% a po trzech latach mamy nadzieję wykorzystać ogromny potencjał, jaki tkwi w koncepcji targów ispo SPORT&STYLE, w 100%. Aby to osiągnąć, będziemy się starali nadal pracować możliwie jak najbliżej rynku i uważnie analizować wszystkie impulsy, jakie z niego płyną oraz reagować na nie, ulepszając dotychczasową koncepcję.

Grzegorz Krusiński, Dyrektor Generalny NORDHORN Sp. z o.o.:

„Nasza firma po raz kolejny pojawiła się na targach ispo, tym razem na targach o zupełnie nowej formule, ispo SPORT & STYLE. Naszym zdaniem ta istotna zmiana koncepcji targów pozytywnie wpłynęła na odbiór tej imprezy przez nas wystawców a także odwiedzających, którzy twierdzili, że jest to bardzo dobra droga, kierunek podążający za nowymi trendami na rynku światowym. Z naszej perspektywy wystawienie się na targach ispo SPORT & STYLE było świetną decyzją, która zaowocowała nowymi kontaktami z potencjalnymi dystrybutorami. Dalsza kontynuacja udziału w  targach ispo jest dla nas na pewno podstawowym założeniem na przyszłość i bardzo ważnym przedsięwzięciem, którego celem jest rozszerzenie naszej sieci sprzedaży na rynku światowym.”

Julianna Michalak, Dyrektor projektu Fit Expo, Międzynarodowe Targi Poznańskie:

Uczestnictwo w targach ispo SPORT & STYLE zaliczamy do udanych i inspirujących. Stoisko targowe Fit Expo było idealnym miejscem spotkań i uzyskania informacji o branży fitness w Polsce oraz do „poszukiwania” - uzyskania kontaktów biznesowych. Uważamy, że nowa formuła targów ISPO jest dobrym pomysłem i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać.”

- inf własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: