Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Tamex - boiska dla ekstraklasy

2007-03-29

Firma Tamex Obiekty Sportowe zajmująca się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem obiektów sportowych w grudniu 2006 roku oddała do użytku boisko treningowe dla klubu Polonia Warszawa.
 

Boisko wykonane z trawy syntetycznej DOMO Excellence 60

Boisko treningowe wykonane z trawy syntetycznej DOMO Excellence 60

 
Nawierzchnia zastosowana na boisku (DOMO Excellence 60) to trawa syntetyczna tzw. III generacji w swych parametrach nie ustępująca niczym murawie naturalnej, a pod względem użytkowym znacznie ją przewyższająca: trening na murawie naturalnej w obecnym okresie, mimo łagodnej zimy, nie jest możliwy ze względu na ograniczenia wynikające z wegetacji trawy, nawierzchnia syntetyczna nie ogranicza czasu ani intensywności treningów zachowując swoje właściwości przy minimalnych, w porównaniu z murawą naturalną, nakładach na konserwację.
 
Tamex Obiekty Sportowe uzyskał kontrakt na budowę boiska z nawierzchnią syntetyczną wraz z podbudową, odwodnieniem, oświetleniem, trybunami oraz infrastrukturą towarzyszącą w drodze przetargu publicznego. Kwota kontraktu wynosiła ok. 3mln zł.
 
 
Firma istnieje od 1999 roku zajmuje się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem obiektów sportowych. W swoim dorobku posiada niemal 400 obiektów na terenie Polski. Ostatnim znaczącym osiągnięciem jest budowa boisk do piłki nożnej dla klubów z krajowej Ekstraklasy.
 
W roku 2006 firma wykonała ponad 20 boisk piłkarskich z wyczynową nawierzchnią syntetyczną na terenie całego kraju w tym obiekty dla takich klubów jak ŁKS Łódź, Hutnik Kraków, Raków Częstochowa czy Cracovia.
 
Więcej informacji na stronie: www.tamex.com.pl
 

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: