Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Del Sport dystybutorem sprzętu Vision Fitness i Horizon Fitness

2006-03-21

Vision Fitness i Horizon Fitness są wiodącymi producentami sprzętu fitness na świecie (HF – 5 co do wielkości producent). Od niedawna obie marki VF i HF mają swojego polskiego przedstawiciela – firmę Del Sport Sp. z o.o. .

 Obie marki należą do międzynarodowego koncernu Johnson Health Tech. W swojej ofercie mają zarówno sprzęt przeznaczony do użytku domowego, jak również profesjonalne urządzenia skonstruowane z myślą o klubach fitness, ośrodkach sportowych ..itd. Początkowo VF zaczynał jako oddział TREK ® Bicycle Company. Wspólnie stworzyli najcichszy rower treningowy w oparciu, o wówczas nowatorski pomysł tj. magnetyczny system oporu ( produkt ten został wyróżniony wielokrotnie w USA nagrodą „best buy” ). Od tego momentu VF zaczęło funkcjonować samodzielnie, a zgodnie z myślą przewodnią firmy: Wszystko zaczyna się od wizji… jaką ma każdy przed rozpoczęciem treningu tzn. jak chciałby wyglądać, czuć się. ... zaczęto pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami.

W tym roku wprowadzono min. Program SPRINT 8 w urządzeniach VF typu cardio. Jest to 20 minutowy program, opracowany przy współpracy z Philem Cambellem – autorem „Ready, steady, go! Synergy Fitness”,  składający się z 4 minutowych interwałów (następnie podzielonych na 8 trzydziestosekundowych segmentów) oraz tzw. „active rest”. SPRINT 8 zaczyna się od rozgrzewki, po czym następuje 7 półtoraminutowych interwałów „recovery” na zmianę z 8 - 30 sekundowymi interwałami „sprint”. Kąt nachylenia i prędkość są automatycznie zmieniane w zależności od poziomu, jaki został określony przez użytkownika.

Zapraszamy do odwiedzenia stron: www.visionfitness.pl oraz www.horizonfitness.pl.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: