Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness.

13-07-2015

W dniach 12-13 września 2015 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness.
To największe targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.
więcej

Rafał Majka ambasadorem AdgarFit

22-06-2015

Zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu Tour De Pologne Rafał Majka podpisał umowę z Grupą Adgar, na mocy której został ambasadorem AdgarFit. Umowa została podpisana na trzy lata. Współpraca będzie się opierać na dzielonej przez AdgarFit i Rafała Majkę pasji do sportu na najwyższym poziomie i popularyzacji kolarstwa poprzez wspólne treningi oraz inne działania.
więcej

Bezpłatna rejestracja on-line

17-06-2015

Zaoszczędż swój czas. Już teraz można powiadomić nas o swojej obecności na Targach INFRASNOW  oraz uzyskać bezpłatny bilet wstępu.
Zarejestruj się teraz !
więcej

Premiery targowe

17-06-2015

Najnowocześniejsza bramka kontroli dostępu na stoku narciarskim, prezentacje innowacyjnych, elektronicznych systemów obsługi klienta, niezawodne skutery ATV , przenośne lodowiska, tory pontonowe i armatki śnieżne oraz bogaty program seminaryjno-szkoleniowy. To tylko część atrakcji jesiennych Targów.
więcej

Jak zadbać o bezpieczeństwo na stoku

17-06-2015

Jak zabezpieczyć się na wypadek roszczeń wynikających z wypadków? Instrukcje obsługi dla sprzętu sportowego – jak z nich korzystać? O bezpieczeństwie opowiedzą Kamil Stolarski i Konrad Majewski z M&M Doradcy Strategiczni, zwracając szczególną uwagę na często pomijane i bagatelizowane kwestie.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 6 7 8 [9] 10 11 12 ...
  Stron: 601