Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Jarosław Sroka wybrany prezesem PGA Polska na kolejną kadencję

15-09-2015

W niedzielę, 13 września, odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków PGA Polska, podczas którego wybrano prezesa i zarząd. Na czele Stowarzyszenia Instruktorów Golfa PGA Polska ponownie stanął Jarosław Sroka.
więcej

Ruszyła siódma edycja programu Sportowa Akademia Veolii

11-09-2015

10 września ruszyła rekrutacja młodych, utalentowanych sportowców do kolejnej edycji Sportowej Akademii Veolii. Uczestnicy programu będą mieli możliwość udziału w szkoleniach, które pomogą im w kształtowaniu kariery. Ponadto otrzymają wsparcie stypendialne.
więcej

The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®

10-09-2015

Już za 2 dni w Gorges du Verdon rozpocznie się niezwykłe święto sportów outdoorowych – The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®. W programie imprezy znalazły się między innymi pokazy filmów, warsztaty oraz treningi ze sportowcami teamu The North Face.
więcej

Vitality Fitness otwiera swój pierwszy klub w Krakowie

09-09-2015

Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która już w październiku otworzy swój pierwszy klub w Krakowie. Firma chce się wyróżnić na rynku oferując krótkoterminowe pakiety członkowskie z gwarancją osiągnięcia założonych celów, jednak pod warunkiem podjęcia poważnego zobowiązania do ćwiczeń przez członka klubu.
więcej

Nike partnerem Chilijskiej Federacji Piłki Nożnej

17-08-2015

Nike zostało oficjalnym partnerem technicznym Chilijskiej Federacji Piłki Nożnej (FFC) oraz Narodowego Związku Piłki Nożnej Chile (ANFP). W ramach współpracy koncern z Oregonu przygotował stroje zarówno dla męskich, jak i żeńskich drużyn narodowych we wszystkich kategoriach wiekowych.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 3 4 5 [6] 7 8 9 ...
  Stron: 601