Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Partnerstwo publiczno-prywatne – nowa droga dla inwestycji

30-10-2015

Partnerstwo publiczno-prywatne stanowi alternatywne źródło finansowania i realizacji zadań inwestycyjnych, które można z powodzeniem zastosować także w sektorze sportowo-rekreacyjnym. W trakcie seminarium przedstawione zostaną praktyczne przykłady zastosowania modelu "PPP".
więcej

Nike prezentuje nową serię NIKEFOOTBALLX oraz grę stylizowaną na 8-bitowe retro

06-10-2015

Rywalizacja w kluczowych ligach na świecie rozgorzała już na dobre. Jednak nie tylko tam toczy się gra na najwyższym poziomie – futbol w najlepszym wykonaniu możemy spotkać również na hali i niewielkich ulicznych boiskach. Właśnie z myślą o piłkarzach toczących pojedynki na małych boiskach Nike Football prezentuje nową rodzinę kolorystyczną modeli MagistaX, MercurialX i HypervenomX – wszystkie dostępne w wersjach na halę (IC) oraz sztucznych nawierzchniach trawiastych (TF).
więcej

Gra o finał na Stadionie Narodowym rozpoczęta!

06-10-2015

Do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłoszonych zostało ponad 320 tys. dzieci z całej Polski. Z początkiem października ruszają rozgrywki, a dziewczęta i chłopcy ze wszystkich województw zaczynają rywalizację o finał na Stadionie Narodowym.
więcej

Moda na sport i sport w modzie - pokaz kolekcji marki 4F na sezon jesień-zima 2015

21-09-2015

We wtorek 15 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, w jednym miejscu spotkał się świat sportu, mody i show-biznesu. Pokaz kolekcji, przygotowany przez markę 4F, przyciągnął tłumy gwiazd ciekawych propozycji do aktywnego spędzania czasu w sezonie jesienno-zimowym.
więcej

Trzecia siłownia McFIT w Warszawie

18-09-2015

W sobotę, 19 września 2015 r., zostanie otwarte trzecie studio fitness McFIT w Warszawie. Tak jak w pozostałych studiach w Polsce, również przy Al. Jerozolimskich 123a na ćwiczących czeka bogata oferta treningowa HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną atrakcję: od 19 do 30 września zainteresowani mogą wypróbować studio i trenować w nim bezpłatnie i bez zobowiązań tyle razy, ile chcą.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 2 3 4 [5] 6 7 8 ...
  Stron: 601