Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

INFRANSOW 2015 - wszystko dla ośrodków sportów zimowych

17-06-2015

Z roku na rok przybywa entuzjastów sportów zimowych. Dla jednych to sposób na idealny wypoczynek dla innych sposób na biznes. Wszyscy  powinni odwiedzić 2. Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW , które odbędą się w dn 4-6 listopada 2015  na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.
więcej

Jak zdobyć fundusze na swoją działalność ?

17-06-2015

Dotacje ze środków unijnych to jedno z największych dobrodziejstw przystąpienia do Unii Europejskiej. Jak pozyskać środki na rozwój ośrodka narciarskiego z nowych funduszy doradzą specjaliści z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.
więcej

Marketing w zarządzaniu ośrodkiem sportów zimowych

17-06-2015

Specjaliści ze szwajcarskiej agencji marketingu zintegrowanego Stampfli podpowiedzą jak dotrzeć do Klienta stosując odpowiednie kanały marketingowe i zwiększyć sprzedaż w ośrodkach sportów zimowych.
więcej

Dedykowany serwis poświęcony współpracy Epson z zespołem Formuły 1

30-04-2015

Podobnie jak na innych europejskich stronach Epson, na polskiej witrynie firmy uruchomiony został specjalny serwis poświęcony współpracy Epson i zespołu F1 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™
więcej

Rado i Agnieszka Radwańska serwują asa

30-04-2015

Ambasador marki Rado i super gwiazda tenisa Agnieszka Radwańska wzięła udział w uroczystej premierze inspirowanego światem tenisa nowego modelu Rado True Match Point. Najnowszy zegarek w limitowanej edycji wykonany z białej ceramiki high-tech ze wskazówkami z barwionej na niebiesko stali będzie dostępny jedynie w 99 numerowanych egzemplarzach dostępnych wyłącznie w Polsce. Dekiel zegarka zdobi podpis Agnieszki Radwańskiej.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 7 8 9 [10] 11 12 13 ...
  Stron: 601