Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Szusuj z G-SHOCK. Nowa kolekcja niezniszczalnych zegarków

2015-01-24

Jest zima i musi być zimno, ale to nie oznacza, że ma być szaro i nudno.  Dlatego też Casio nie czeka do wiosny z prezentacją kolorowych nowości, które poszerzają podstawową kolekcję  G-SHOCK. Zegarki to idealne dopełnienie nie tylko codziennego stylu, ale również świetny dodatek do narciarskiego wyposażenia na stoku.

Sześć kolorów: fioletowy, pomarańczowy, turkusowy, żółto-niebieski, czerwono-szary i czarny. W okresie zimy kolekcja to świetna "pożywka" dla amatorów zimowych sportów. Stok już od wielu lat przypomina rewię, na której obowiązuje swoisty styl i szeroka gama barw. Każdy stara się być oryginalny i wyróżniać się spośród szusujących narciarzy i snowboardzistów.  G-SHOCK idealnie wpisuje się w tę konwencję. Jest nie tylko rzucającym się w oczy dopełnieniem stroju, ale także przydatnym gadżetem. Za sprawą swojej słynnej wytrzymałości przetrwa najboleśniejsze upadki podczas zjazdów, ale także nie przestanie tykać w zetknięciu z minusowymi temperaturami. Stoper natomiast pozwoli mierzyć kolejne rekordy. Poza tym posiada szereg funkcji typowych dla marki G-SHOCK. Czas światowy, który wyświetla aktualną godzinę w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie, czy też 5 alarmów przypominających o najważniejszych wydarzeniach dnia. Zegarki wyróżniają się również charakterystyczną rolką przewijającą. Nie jest to zwykły przycisk, a pokrętło pozwalające łatwo i intuicyjnie obsługiwać takie funkcje jak alarm czy minutnik. 

Ze względu na kolorystykę prezentowana szóstka to również świetna propozycja dla płci pięknej. W końcu z roku na rok grono fanów marki G-SHOCK poszerzają panie, które coraz chętniej sięgają po męskie zegarki. I tak trzymać!Kolekcja obejmuje modele: czarny GA-400-1BER, czerwono-szary GA-400-4BER, żółto-niebieski GA-400-9BER , turkusowy GA-400A-2AER, fioletowy GA-400A-6AER, pomarańczowy  GA-400A-9AER.

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: