Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Limitowana seria Stan Wawrinka SIGG

2015-01-08

SIGG z dumą ogłasza, że został oficjalnym sponsorem zwycięzcy Złotego Szlema, złotego medalisty olimpijskiego i numeru 4 męskiego tenisa, Stana Wawrinki.

Szwajcarskiego producenta butelek i Stana Wawrinkę łączy szereg wspólnych wartości: typowo szwajcarska mentalność oparta na jakości i nieustannym dążeniu do doskonałości.

Szwajcarska gwiazda jest jednym z najbardziej utytułowanych współczesnych tenisistów. Jest zwycięzcą Wielkiego Szlema, złotym medalistą olimpijskim i zwycięzcą licznych mistrzowskich pojedynków tenisowych. Tym, co utrzymuje najlepszych sportowców, takich jak Stan Wawrinka, na najwyższym poziomie, jest silne zaangażowanie, wytrwałość i zdrowy tryb życia. Nawodnienie jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia i fundamentem na którym SIGG od 1908 roku buduje swoją pozycję. Butelki SIGG towarzyszą dzieciom, dorosłym i wszystkim aktywnym ludziom w ich codziennych zajęciach i zapewniają, że napój jest pod ręką w każdej chwili. Butelki SIGG są elastyczne, wolne od szkodliwych substancji i pozwalają bezpiecznie trzymać napoje w każdych warunkach.

SIGG jest bardzo zadowolony z możliwości długoterminowej współpracy ze Stanem Wawrinką.

Uosabia on bowiem podstawowe wartości SIGGa: szwajcarską mentalność, jakość i dążenie do doskonałości.

Stan Wawrinka powiedział: "Cieszę się z możliwości współpracy z tak historyczną marką jak SIGG. SIGGa i mnie łączą doskonale dopasowane wartości i liczę na długie i udane partnerstwo dla wszystkich zainteresowanych."

W 2015 roku, SIGG zaproponuje zestaw trzech specjalnych butelek, zaprojektowanych wspólnie ze Stanem "the man" Wawrinką.

Produkt dostępny w Serie limitowane w sklepie internetowym www.sklepsigg.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: