Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Dziecięca radość zabawy? Tylko na trampolinie!

2013-06-05

Trampolina coraz częściej gości w naszych ogrodach i miejscach publicznych. Niewątpliwie daje ona mnóstwo radości i każdemu pozwala na świetną zabawę. Eksperci z Trampoliny.pl prezentują, co oferuje nam skakanie na trampolinie.

Dzieci bardzo chętnie skaczą na trampolinie. Potrafią bawić się na niej nawet przez kilkadziesiąt minut. Dorosła osoba o przeciętnej kondycji fizycznej wytrzyma na trampolinie średnio 15 minut. Czas ten z pewnością przynosi wszystkim mnóstwo radości. Dodatkowo skakanie na trampolinie korzystnie wpływa na zdrowie. Podczas skakania nasz organizm uwalnia endorfiny, które poprawiają samopoczucie i wprawiają w dobry nastrój. Serce otrzymuje większą ilość tlenu i dostarcza go do większości komórek ciała. Zabawa na trampolinie pozytywnie oddziałuje również na nasze mięśnie i kości. Wzmożona aktywność powoduje sprawniejsze funkcjonowanie mięśni i polepszenie ogólnej kondycji fizycznej.

Dzieci nie trzeba przekonywać, że trampolina to świetna zabawa. Świadczą o tym godziny spędzone na skakaniu, szczególnie gdy razem z nimi bawią się ich przyjaciele. I chociaż na trampolinie powinno bawić się jedno dziecko, radość jest znacznie większa przy zabawie w kilka osób. My również powinniśmy spróbować naszych sił w skakaniu na trampolinie i płynących z niej korzyściach.

Zamieńmy się chociaż na chwilę w dzieci i czerpmy radość z zabawy razem z Trampoliny.pl!

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: