Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Zegarek treningowy Timex Ironman Run Trainer 2.0. GPS na Targach Kielce Sport Zima 2013

2013-02-18

Timex, producent zegarków sportowych i outdoorowych, zaprasza na swoje stoisko, na którym zaprezentuje najnowszy zegarek treningowy Timex Ironman Run Trainer 2.0. GPS.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży sportowej i outdoor zainteresowanych ofertą, która bezpośrednio odpowiada na nowy trend konsumencki szukania wsparcia w treningu. Podczas targów chcielibyśmy pokazać, jak zmaksymalizować zysk przez sprzedaż zegarków sportowych i outdoorowych oraz jak wykorzystać wiedzę o mądrym treningu w rozmowach z klientami, mówi Paweł Sawicki z firmy Timex.

To niezwykła okazja, ponieważ model ten nie miał jeszcze swojej światowej premiery, dodaje Sawicki. – W Polsce mamy tylko kilka sztuk, jeszcze poza sprzedażą. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i wypróbowania najnowszej technologii Timex. Dla chętnych będzie też możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania zegarka.

Wywodzący się z elitarnej marki Ironman zegarek Timex Run Trainer 2.0. GPS to odpowiedź firmy na trend mądrego treningu. Wbudowany moduł GPS w technologii SiRFstarIV pozwala śledzić dystans, prędkość i tempo w czasie rzeczywistym. Zegarek w zestawie posiada pas HRM umożliwiający pomiar tętna i zaawansowany trening interwałowy. Zegarek wyróżnia innowacyjny wyświetlacz w monochromatycznym zestawieniu kolorów do wyboru oraz alarm wibracyjny.
Timex zaprasza zwiedzających w dniach 20 - 23.02.2013, w godzinach 10:00 – 18:00, hala C, stoisko nr 47, ul. Zakładowa 1, Kielce.

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:
Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie  i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: