Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Zegarek od Timexa z GPS

2012-12-12

Co jest ważniejsze niż zdrowie? Nic. Z takiego założenia wychodzi Timex i na świąteczny prezent proponuje zegarek do treningu z ultra precyzyjnym pomiarem treningu w technologii GPS.

W zegarku zainstalowano moduł GPS w oparciu o technologię SiRFstar IV gwarantujący wysoką czułość i szybki start układu GPS przy niewielkim zużyciu energii. Dzięki powyższemu rozwiązaniu biegacz korzysta z takich funkcji jak odczyt prędkości tempa i dystansu w czasie rzeczywistym.

Zegarek wyróżnia chronograf z trybem „hands – free” – jest to funkcja szczególnie przydatna zimą, gdy trenujemy w grubej warstwie ubrań. Dzięki ułatwieniu jakie oferuję Timex, możemy odczytywać międzyczasy przy kolejnych okrążeniach bez wciskania przycisków.

Dzięki bardzo niskiej wadze i kompaktowym wymiarom zegarek sprawdzi się na ręce każdego trenującego. Jednocześnie podczas zimowego treningu pomocnym okaże się także duży, czytelny wyświetlacz i podświetlenie tarczy Indiglo® – ułatwiające odczyt danych w warunkach utrudnionej widoczności, np. po zmroku.

Zegarek odznacza się 8 godzinnym akumulatorem (przy włączonym trybie GPS), pamięcią 30 treningów oraz wodoszczelnością do 30m.

W kolekcji dostępny jest model męski – czarny, oraz kobiecy – z niebieskimi akcentami.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: