Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Limitowana seria zegarków z logo Red Bull Racing

2012-12-10

Najnowszy zegarek CASIO Edifice należy do limitowanej serii sygnowanej logotypem zespołu Red Bull Racing Formuły 1. Model EQS-A500RB-1AVER ma specjalne oznaczenia, a każdy egzemplarz posiada indywidualny numer seryjny.

Ten wyjątkowy zegarek jest jak Sebastian Vettel - posiada sportowy charakter godny mistrza precyzji, który zachowuje jednocześnie elegancję i klasę.

Edifice wspiera zespół Red Bull Racing już od ponad czterech lat. Mark Webber i Sebastian Vettel - kierowcy zespołu - aktualnie zajmują I miejsce w kategorii producentów. Sebastian Vettel jest Mistrzem Świata 2011 Formuły 1, a także zajmuje I miejsce w klasyfikacji na 2012 rok.

Zegarek CASIO Edifice EQS-A500RB-1AVER sygnowany logo Red Bull Racing wyposażony jest w technologię SMART ACCESS. Oznacza to, że posiada koronkę, którą obraca się aby ustawić potencjalnie skomplikowane funkcje. Technologia sprawia, że obsługa zegarka jest łatwa i intuicyjna. Główne wskazówki zegarka mają niezależny napęd, dzięki któremu przestawianie funkcji jest znacznie szybsze.

Charakterystyka limitowanego modelu CASIO Edifice EQS-A500RB-1AVER:
- SMART ACCESS – technologia ułatwiająca obsługę zegarka
- TOUGH SOLAR – wbudowane panele słoneczne
- stoper 1/20 sekundy
- timer
- pamięć 10 międzyczasów
- datownik i wskaźnik dnia tygodnia
- alarm
- czas światowy
- wodoszczelność do 10 atmosfer

Więcej na www.edifice.zibi.pl.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: